2726
عنوان

خانمایی ک بارداری ناخواسته داشتن و دارن بیااااین کمکم

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 54 پست
یعنی شما گفتن بچه دار نمیشید دیگ؟؟

ن دیگ من شیر میدادم گفتم تو شیر دهی باردار نمیشی منم جلوگیریم طبیعی بود ک دومی ناخاسته شد الانم دوماهمه😑

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫یک روز تنها کسی که تو رو میشناسد خواهد مرد وخاطره تو برای همیشه فراموش خواهد شد🍂🍃☃️
یعنی چی؟؟اصلا وقتی اولین تستو زدم مثبت شد سرم گیج میخورد از استرس کل وجودم یخ کرد ک فقط میلرزیدم همس ...

ميگم پزشك زنان واست قرص مخصوص شيردهي مينوشت كه ضرر نداشت 

يا بايد آيو دي ميزاشتي سهل انگاري كردين 

چن سالته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه طبیعی بوده اخه همسرم کاندوم ک اصلا دوست نداره قرص و امپولم میگه عوارض داره و اینکه بچه شیر میدم م ...

من دخترم 14 ماهش بود ک فهمیدم باردارم و افسردگی گرفتم الان دخترم 16 ماهشه و اون یکی دوماه شه تو شکمم😓میفهمم حالتو

مامی بهار و بهراد  
والا بخدا منم همش خودمو اینجوری قانع میکنم ک بعضی ها میخوام ولی نمیشه حالا من نباید کفران نعمت کنم و ...

عزیزم خدا کمکت می کنه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
من کنار نیومدم و خب سقط کردم  ولی شما که بچه دارید بچه دوم براتون خیلی سخت نیست و چه بسا الان ...

منم سقط کردم

ولی‌گاهی دلم براش تنگ‌میشه خصوصا لحظه ای که صدای قلبشو شنیدم  

به به مبارکه 

انقدر خوبه 

یکسال شاید سختت باشه ولی خب همون سختی که قرار بود چهار سال دیگه بکشی الان میکشی 

با هم بزرگ میشن 

با هم بازی میکنن 

😍😍😍😍

دوتا جوجه میاد تو خونه 

مبارکه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
ن دیگ من شیر میدادم گفتم تو شیر دهی باردار نمیشی منم جلوگیریم طبیعی بود ک دومی ناخاسته شد الانم دوما ...

تو شیردهی احتمال بارداری خیلی خیلی زیاده همه خانوما شیرده رو هی میگن خیلی حواستون باشه فلان.. شما از کجا منبع گرفتین ک گفتن باردار نمیشی😳😳😳😳😳😳🤯🤯🤯🤯🤯

راستش میخواستم بچه دار بشم اما خب زودتر شد دیگه .... منم دیگه راضی شدم به رضای خدا🌹🌹🌹

خیلی عالی 

مبارکه 🌷🌷🌷❤️❤️

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
وای چقدر خوبه ک شما اینقدر راحت کنار اومدید بی بی چک زدید یا ازمایش دادید؟؟

صبح زود ساعت هفت صبح رفتم ازمایشگاه باشوهرم وبچه که طفلک خواب بود🤭🤭🤭♥️♥️

شکر خدا که درپناه حسینم(ع) که عالم از این خوبتر پناهی ندارد.
2706