2733
2734
عنوان

تمام سرمایه ی 5 سال زحمتم تو بورس رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 3464 بازدید | 118 پست
خیلیا خیلیا با اون تاپیک رفتن تو بورس. درحالی فقط میدونستن یه سهمی رو بخری چندماه بعدش پول میاد روش.

يه روز يه خانومي گف من كل سرمايه و پول زندگيمون يه گوشواره اس توروخدا بمن بگين بفروشم چه سهمي بخرم خيلي بدبخت و بي پوليم مثله شما سود كنم (تاپيك سود تو بورس كه اونموقع پربازديد شده بود)

گفتم ببينين اگه اين خانوم گوشوارشو از دستش بده تك تك شماها كه ترغيبش كردين مسئولين داشتن منو قورت ميدادن كه تو از حسوديت ميگي !

خیلیا خیلیا با اون تاپیک رفتن تو بورس. درحالی فقط میدونستن یه سهمی رو بخری چندماه بعدش پول میاد روش.

من خیرسرم بورس نذاشتم...فهمیدم میاد پایین...فقط ۵۰۰ هزارتومن سهم خریرم...ک اونم زیاد چکش نمیکنم....ولی طلارو هرروز روزی چندبار....چک میکنم..😢من فقط اصل پولمومیخوام همین....😥😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیرسرم بورس نذاشتم...فهمیدم میاد پایین...فقط ۵۰۰ هزارتومن سهم خریرم...ک اونم زیاد چکش نمیکنم....و ...

تروخدا نگو اينجوري خدا كنه پايين بياد اين چه حرفيه چون شما اشتباه كردي بره بالاتر يعني اي بابا 

2731
تروخدا نگو اينجوري خدا كنه پايين بياد اين چه حرفيه چون شما اشتباه كردي بره بالاتر يعني اي بابا 

نه اصلا ...من نمیخوام ک گرونی بشه مردم بخاطر من توعذاب باشن....فقط اصل پولم برگرده من دنبال سود نیستم...انشاله ک یروزی همه بتونن با پول کم کلی چیزمیزبخرن.......من فقط خودپول اصلیم رو میخوام همین😢

نه اصلا ...من نمیخوام ک گرونی بشه مردم بخاطر من توعذاب باشن....فقط اصل پولم برگرده من دنبال سود نیست ...

خب الان رو يكو سيصده تقريبن رد كن بره اگه فك ميكني پايينتر مياد 

چقد خريدي ؟

خب همون....چرا تو اون صعود که همه کارشناسا میگفتن حبابه...کسی رو لعنت نمیکردن؟یا از افزایش سرمایشون ...

من خورد خورد اوردم تا اینکه همشو اوردم ، ب بقیه کار نداشتم فک میکردم میره تا 3000 . الان میفهمم واقعا نمیشه کسی رو قضاوت کرد ... ب تمام قضاوتای زندگیم شک کردم چون ادم گاهی نمیفهمه چی میشه جوری گیر میکنی ک خودتم تعجب میکنی ینی گره میبنده گاهی حساب کتابات جواب نمیده رفیق

نه اصلا ...من نمیخوام ک گرونی بشه مردم بخاطر من توعذاب باشن....فقط اصل پولم برگرده من دنبال سود نیست ...

من یه تحلیل از طلا شنیدم ک تا دی سکه میشه 10 میلیون راست و دروغش رو نمی دونم . اگه میتونی ضررشو جای دیگه جبران کنی بزن بیرون 

2738

کاربری قبلیم گفتم انقدر از بورس تعریف نکنید اگر پولی که نیاز ندارید رو سرمایه گذاری کنید،اومدن کلی بدوبیراه گفتم و تاپیکمو ترکوندن،حالا اشکالی نداره،باز صبور باسید،ان‌شاءالله بهتر میشه اوضاع بورس

روانشناس مملکت😍
افرین دقیقا همونا منظورم بود  همشون با برنامه ریزی میومدن الان یدونشون خبرش نیست  اخه ...

اخه سود میداد عزیزم ولی برای کسی بود سودش ک تو شاخص 200 و پارسال اومده بود نه مایی ک رو شاخص 2000 اومدیم خریدیم . تنها چاره ی این دولت صبره 

سخته ميفهمم احتمالا حكتش اينكه اون چيزيو كه ميخواي بعدا با ارزونترين و بهترين حالت ممكنه بخرى فعلا چ ...

میدونی گاهی حس میکنم من برای نرسیدن افریده شدم ، هیچ‌وقت حسادت نکردم خیلی ب خودم سخت گرفتم ولی بقیه رفاه بیشتری عایدشون شد با تلاش کمتر 

2706