2733
2734

دلیلم اینه بااینکه کروناس و اینا

ولی اصلا رعایت نمیکنن و بدبختی اینه ناهار دعوتیم

مثلا خورش خوری قاشق نمیذارن همون قاشق دهنی همه میزنن تو خورشت یا مادرشوهرم بخواد غذارو بچشه با قاشق دهنیش اینکارو میکنه

من خودم تو خورش قاشق جدا میذارم ولی اینا همچین اخلاقی ندارن خیلیم سعی کردم ولی اخلاقشون تغییر ناپذیره از اخرم همه غذاهای باقی مونده و دهنی و رو میریزن تو قابلمه قاطی غذاهای دست نخورده منم دلم نمیره خونشون چیزی بخورم

چ دلیلی بیارم ک هم واقعی باشه هم ناراحت نشن؟

اخه چندش اوره از خورشی بخورم ک دامادشونم قاشقشو بزنه توش ای

مندبارم برا خودم بفتم جدا کشیدن تو یک ظرف کوچیک خورش بدشون اومو میگن مگ دهنای ما نجسه....

درک ندارن از وسواسو اینجور چیزا

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین

بگو کرونا گرفتم

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

شوهرت اصرار داره ک برید؟

یه کِش اونقدری کِش میاد که بضاعتشه بعدش از یه جایی به بعد دیگه نمیتونه، نه که نخواد، نمیتونه زیادی بکشی در میره میخوره تو چشم و چالت این حکایتِ خیلی از آدماست آدمها رو بیشتر از تحملشون تحت فشار قرار ندید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهرت اصرار داره ک برید؟

کلا بی احترامی میدونه خونه هامون دعوت شیم و نریم

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین
2738
خب دقیقا بگو کرونا. بگو ناراحت نشید به خدا نگران خودتونم شاید من و شوهرم ناقل باشیم هی میریم سرکار. ...

بعد شوهرمو چجوری توجیه کنم ک میگ چرت نگو تو ک تادیروز یک سرفه هم نمیکردی

ادای مریضی و بیحالی رو دربیار به شوهرت بگو فکر کنم کرونا گرفتم

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

میخوای برو بعد بگو روزم😂

یه کِش اونقدری کِش میاد که بضاعتشه بعدش از یه جایی به بعد دیگه نمیتونه، نه که نخواد، نمیتونه زیادی بکشی در میره میخوره تو چشم و چالت این حکایتِ خیلی از آدماست آدمها رو بیشتر از تحملشون تحت فشار قرار ندید...
بعد شوهرمو چجوری توجیه کنم ک میگ چرت نگو تو ک تادیروز یک سرفه هم نمیکردی

نگو کرونا گرفتم که. بگو وقتی تو میری سرکار شاید گرفته باشی و الان علائمشو نشون ندی. واقعام همینه خیلیا ناقل بی علامتن. بگو الان تو این شرایط خیلی خطرناکه 

2706