2733
2734
عنوان

مادرشوهری با تشتی از شیر به دست !!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2499 بازدید | 112 پست
من این مشکلو داشتم. تو خونه لباسای باز پوشیدم. مادرشوهرم چپ چپ نگام می کرد. بعد ب شوهرم وقتی سرکار ب ...

آفرین 😂😂😂 حالا راستشو بگو کلک از اینجا یاد گرفتی یا راه حل خودت بود ؟؟

ولی بچه ها اگه  شوهره از نظر جنسی هم تامین بشه مادره هم میرسه بهش دیگه مادرشو نمیفرسته بره که.....به نظرم اگه از نظر جنسی نتونه کاری کنه بعد بهش فشار میاد و مادره رو میفرسته بره ولی اگه تامین بشه عمرا. ها؟ نظرتون؟اسی لباسای باز بپوش ولی نزار کاری کنه بگو مامان هست زشته .....تا بهش فشار بیاد مادره رو بفرسته.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تاپیکاتو خوندم جات بودم قید این شوهره بی عرضه رو میزدم مهریمو از حلقومش میکشیدم بیرون و ب مادرشوهرم میگفتم پسرت تقدیم ب خودت خیلی خودتو سبک کردی  البته نظر من اینه چون حس میکنم شوهرت اصلا پشتت نیست

لطفا برای خونه دار شدن مادرم ی صلوات بفرستین
اره میخوای عکسش بدم خوابیده رو مبل شوهرم هم پایین ‌ یه بچه داریم .دوس داره طلاق بگیریم&nbs ...

پدر شوهره منم طبقه بالای ما زندگی میکنه 

یه بار بهم کفت من هرکاری میکنم تا تو از زندگی پسرم بیرون بیرون، بعد رو کرد به شوهرمو گفت منتظر روزی هستم که بیای بگی میخوام نوشین رو طلاق بدم و منم با خوشحالی کمکت کنم تا طلاقش بدی. 

حالا این هفته پدرشوهرم یه عمل خیلی حساس برای سرش داره و حسابی استرس افتاده به جونش. منکه هیچ وقت حلالش نمیکنم و امیدوارم سالم از اتاق عمل بیرون نیاد همچین آدمی که بچه شو تشویق به از هم پاشوندنه زندگیش و بی آبرو کردن دختر مردم می کنه

شوهرم خب بدش نمیاد یکی هی براش انواع غذا میاره تحویلش میگیره اما زیر زیرکی مادرش حال منو میگیره .او ...

صدای مادرشو ضبط کن

(گدا ترین عضو نینی سایت.) کاربر(جولییت) و(منوباش) قدیمم😅☹️👏.      پولدارم نیستم ای بابا

برو خونه مادر شوهرت بمون . یا یکار باحال تر بگو از وقتی اومدی کارام سبک تر شده جلوش شوهرت ازش تشکر کن بگو مرسی که اومدی کمک حالم که بتونم به خودم برسم و به زندگیم سرو سامون بدم . وقتی شوهرت نیست صداشو ضبط کن یا نمون خونه در یکی اتاقاتو قفل کن برو برا خودت بگرد بعد سر طهر بیا نهار و شبم مامانتو دعوت کن خونت دوسه روزی بمونه 😂

2738

مادرشوهر منم وقتی شوهرم نبود اینقد فوش... میدادم اومدم هر بار صداشو ضبط کردم منم هیچی نمیگفتم صدای مادرشو برای شوهرو خواهرش برادرشوهر.... همه گذاشتم

(گدا ترین عضو نینی سایت.) کاربر(جولییت) و(منوباش) قدیمم😅☹️👏.      پولدارم نیستم ای بابا
شوهرم نمیاد تو خواب میگه مریضم خوابیده هال فقط دیروز باهم بیرون رفتیم که پیرزن ناراحت شد اومد بیرون ...

اییی مادرشوهرم منم روستاس کپ مادر شوهرته شب اول عروسیم میگفت پسرم باید پیش من بخوابه😐 

2706