2410
2553
عنوان

طلاق توافقی

195 بازدید | 14 پست

خیلی زندگیم بوه جونم‌به لبم رسیده خیلی ازارم داده همه حوره

وضعش،خوبه نمک و املاک زیاد داره

حاضر نیست  مهریمو بده

توافقی قرارشده جداشیم

حضانت دخترم را میده ۷ سالشه

ماهانه مبلغ ۳ تومن قرار نفقه بده برای مخارح دخترم

تو تهران خیلی مبلغ کمیه

چکار کنم 

دخترم عشق منه

یعنی چی حاضر نیست؟ مگه دست اونه؟ میذاشتی به اجرا. دخترتم نه سالش شد میتونست تو رو انتخاب کنه برگرده پیشت

اون سه تومن خم برا نفقه بچه خیلی خوبه. چون دادگاه بری نهایت چهارصد پونصد تومن شاید ببرن . به محل زندگی و تحصیل بچه بستگی داره

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چرا طلاق فک کردی خوبه یا راحت میشی و اینااا 

بخدا خوب نیس دخترتو ننداز زیر دست همه 

سرشکسته نکن دخترو 

ببین هرچقدرم ک بد باشه شوهرت درسته تو زندگیت نیستم ولی الان بچتون ۷سالشه و ۷سال زندگی کردین توروخدا بشینین صحبت کنید هنوز از آواره هاس ک برج ساخته میشه 

فک کردی طلاق بگیری ی بهترش میاد میگیردت بخدااا اینجوری نیس باید بیفتی دور کارخونه ها یا ویترین مغازه ها بشی ک بتونی پول نون دربیاری 

همیشه میگن بخت فقط بخت اول 

چه کسایی بودن ک طلاق گرفتن و شوهر دومشون از اولی بدتر بوده 

خونواده ی قشنگتو نپاشون از هم این همه سال ساختی بازم بساز 

خدا عمر باعزت بهت بده فک کردی چقدر دیگه میتونی زنده باشیو زندگی کنی 

۷ ساله دارم‌میکشمکاز دستش هر روز بدتر از دیروز دیگه نمیتونم تحمل کنم

همه جا تنها نیره مسافدت گردش 

جمعه ها میزنه بیرون

پرخاش میکنه و توهین

هر کار دلش بخاد میکنه خستم واقعا

دخترم عشق منه
2714

بزار هرجور دوس داره باشه تو  اصلا اذیتت میکنه تو چرا بری اونو بنداز بیرون تا بره ن خودت 

هرکیم گف بگو من سرزندگیمم اون منو نمیخاد خو بره هرچقدرم بد باشه میشه درسشکرد بخدااا مطمئن باش

۷ ساله دارم‌میکشمکاز دستش هر روز بدتر از دیروز دیگه نمیتونم تحمل کنم همه جا تنها نیره مسافدت گردش&n ...

بزار بکنه توام با دختر خوش باش اون میره تو ام برو راهش نده خونه ی بار ک رفت بیرون قفل در عوض کن هییییچ کاری نمیتونه بکنه راه راست برو از هیچی نترس اگه میاد ببرش مشاوره ی کاری بکن از دوستاش بریده بشه زرنگ باش با طلاق هیییچی درست نمیشه

به خاطر اینکه جنگ‌نشه خاستم‌مسالمت امیز جداشم حوصله جنگیدن باهاش ندام‌ادم‌عوضیزو اذیت کنیه

ن هیچ کاری نمیتونه بکنه خدایی نکرده خطایی ازت سر نزده باشه هییییچ کاری نمیتونه بکنه فردا تو خودت بخای دختر تو ببری ک پوستت کندس تا بتونی تامینش بکنی باباشم ک میگی درست و حسابی نیست ک بخاد جمعش کنه 

فقط هرجا بشیننم میگن خوب نبود دختره ول کرد رفت

مگه اون میره زنگ‌میرنمکجواب تلفنکنمیده تو روز نمیدونم‌کجاست اصلا دوستم نداره براش اهمیت ندارم

ازش میتونی شکایتم بکنی 

پس چرا میخای توافقی جدابشی 

ازین زنایی نباش ک شکنندس دوسم نداره خو بدررررک ‌ک نداره خودت خودتو دوس داشته باش 

قفل درو عوض کن از خونه بندازش بیرون برو ازش شکایت کن ک نفقه نمیده خونه نمیاد و......

۷ ساله دارم‌میکشمکاز دستش هر روز بدتر از دیروز دیگه نمیتونم تحمل کنم همه جا تنها نیره مسافدت گردش&n ...

....

بیا با هم دوست بشیم چون زندگی منم همین جوریه

منم همیشه با دخترم تنهام 

بی خیال ولش بره هر قبرستونی که دوس داره 

ولش کن برای خودت زندگی کن 

با دخترت خوش باش 

والله من که از خدامه بره یه مدت طولانی نبینمش 😁

2706