2410
2553
عنوان

علائم زگیل تناسلی چیه؟

70185 بازدید | 22 پست

دوستان سلام

من یه چند وقته به خودم مشکوک شدم.

احساس میکنم دچار زگیل یا تبخال تناسلی شدم راستش نمیدونم شاید اینقدر در موردش خوندم شکاک شدم یا شاید واقعا دارم.

من دفعه اول بعد از رابطه با همسرم لبم تبخال زد.

دفعه دوم هم باز یه جای دیگه از لبم تبخال زد.

دفعه سوم دچار کیست بارتولن شدم

اینبار داخل دهانم کنار دندان عقل بالا، یه گوشت اضافه در اومده.

البته هربار بعد از چند روز خوب شدم .

شوهرم هیچ علائمی روی بدنش ندارم خودمم رو قسمت های ( ببخشید تناسلی) هیچ زایده ای شبیه تبخال و زگیل پیدا نکردم. 

اینم بگم شوهرم دوره سربازیش یه مدت بیماری شدید پوستی پیدا کرد که بعد از کلی درمان خوب شد.

میخوام بدونم به نظرتون مشکلم چیه، ؟ دکتر میرم حتما اما اطلاعاتی دارید بهم بگید.

و اینکه اگر اینها علائم زگیل اینا هست ایا تبخال و زگیل درمان داره؟ یا همیشه همراه ادم میمونه  

الهی به امید خودت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام گلم تبخال تناسلی بسیار دردناک و بسیار خارش داره در ناحیه تناسلی البته بار اولش وحشناکه باید سیس ...

نه دردی دارم نه خارشی نه هیچی

جز یک بار که کیست بارتولن شدم خیلی درد داشت.

ولی چندجایی خوندم بدون درد این هاست 

خوب شدنیه؟ یا دائم میمونه توو بدن 

الهی به امید خودت
سلام گلم تبخال تناسلی بسیار دردناک و بسیار خارش داره در ناحیه تناسلی البته بار اولش وحشناکه باید سیس ...

ببین منم چند روزه نزدیک اونجام یچی مثل جوش..شاید قد یک چهارم عدس هست..اینم زگیله یا جوش ساده ست..اولش یه خارش خفیف داشت درد و اینا نداره..منتظرم ببینم گم میشه یا نه

نه دردی دارم نه خارشی نه هیچی جز یک بار که کیست بارتولن شدم خیلی درد داشت. ولی چندجایی خوندم بدون ...

کیست بارتولن چه جوریه..از کنار اونجا..نزدیک قسمت ران ورم داره؟یا از لبه های داخل؟عملش سخته؟

2714
نه اگر تبخال باشه با آلوورا دوسه روزه خوب میشه ولی بازم میخوای برو دکتر 

اخه خیلی کوچیکه...یه جوش روصورت هم میزنم دیر ردش میره..میگم شاید اینم همونه..حالا اینی ک گفتی امتحان میکنم..عسل هم خوبه بنظرت؟

ببین منم چند روزه نزدیک اونجام یچی مثل جوش..شاید قد یک چهارم عدس هست..اینم زگیله یا جوش ساده ست..اول ...

انشالله جوش باشه هیچی نباشه 

منم خیلی میترسم یه وقت زگیل دهانی نباشه

الهی به امید خودت
اخه خیلی کوچیکه...یه جوش روصورت هم میزنم دیر ردش میره..میگم شاید اینم همونه..حالا اینی ک گفتی امتحان ...

نه من خودم وحشناک زدم فقط آلوورا خوبم کرد قرص و پاماد آسیکلوویر هم فایده نداشت 

2706