2726

نی نیم ۱۷روزشه دائم باید سینم دهنش باشه تا بخوابه نق میزنه😫😭منم درس دارم نمیتونم دائم شیر بدم بنظرتون میشه شیرمو بدوشم وقتایی که درس دارم شوهرم بهش بده  از این میترسم به شیشه شیر عادت نمیکنه سینمو نگیره؟کیا هم شیشه دادن هم سینه خودشون رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درستش همینه 

برای خانم های شاغل که شیر هم دارن 

بریز تو شیشه میشه بزاری یخچال 

هر وقت لازم شد خودت نبودی یا هر چی از اون به نی نی بده 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2728

هر چیزی ممکنه اره ممکنه دیگه سینه رو نگیره ممکنم هست بگیره . الان وقت درس خوندن نیست هم به خودت فشار میاد هم وقتی اعصابت خراب بشه شیرت بچه رو ناارام میکنه . سه ماه اول فقط و فقط بچه و استراحت. 

از زبان یک مادر با تجربه دو زایمان و اشتغال همیشگی و درس خوندن.  

دختر من پستونک نگرفت ولی روزی دو سه بار شیشه میدادم الانم که نه ماهشه روزی دو بار شیشه میدم اگه زیاد شیشه بخورن دیگه سینه نمیگیرن خود من نی نی بودم سه ماهه بودم شیشه گرفتم دیگه شیر مادر نخوردم

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
سینتو میگیرع الان؟

اره 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706