1874
1924
عنوان

صندلی داغ😜🍭❤🤭🦚

1110 بازدید | 229 پست

خودم داوطلبم بپرسین🤭😁🍭❤🦚

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈 @نگار_۱۳۸۲ @ساناز _a @حدیثوو @gh_73 @هند_سابق 

بپرسین😁😁😁😁

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

اگه مشکلای فرزندتون شما رو ناامید کرده، پیشنهاد میدم تو این دوره تربیت فرزند شرکت کنین.

پرداخت قسطی هم داره...

1922
الان داری ب چی فکرمیکنی

ازمنم بپرس

تا آخر عمر درگیر من خواهی بود و تظاهر می‌کنی که نیستی،مقایسه تورا از پا درخواهد آورد.من میدانم به کجای قلبت شلیک کرده ام،تو دیگر خوب نخواهی شد😎😎😎😎

رو داریوش کراش زده بودی،یانه

من مامان دو ویــرانگر نازو باحالم و ملـــ👸ڪہ آقـــ👦ـــامونم،باافتخارکوردم✌بژی کوردوکوردستان😘خواهرخوشکلم تااینجااومدی واس براورده شدن ارزوم یه صلوات بفرس قوربون دهنت😁خداےِ خوبم من روتو حساب کردم 😌

تو ک کیمیا نیستی و ۱۲ سالتم‌نبست، اسمت بگو و بگو چندسالته😄صندلی داغه دیگه

دو تا تصمیم گرفتم😊❤تصمیم اولم: هرکتابی ک در حال خوندنش هستم و مفید میدونم، ب دوستان نی نی سایتیم معرفی میکنم.❤👈 این هفته: کتاب کار عمیق نوشته کال نیوپورت🌹🌹تصمیم دومم: من به خاطر آرامش خودم با کسی بحث نمیکنم. دوست عزیز همیشه حق با شماست🌹🌹 اگر رعایت نکردم، میتونید تذکر بدید.❤ 

منم بپرسین

خب هرکی خاست جواب بده 

بدترین کاری ک کردی؟؟

سیگار دیدم دستت،سیگار کشیدم که ترک کنی،گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ....🚬نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه باهات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️
1911
بپرسین😁😁😁😁

چندبار عاشق شدی 

قسمتون میدم شمارو جان عزیزتون به نام کاربریم گیر ندین من بدم باشه ؟ لطف کنید اگر مخالف منید شخصیت داشته باشید شخصیت" و شعور" منو ریپلای نکنید " گیر ندید " شمارو به امام حسین قسم میدم نه به نام کاربریم نه به امضام گیرندید فعلا تو سایت هستم """""""

منو دوست داری؟🤣🤣🤣

دلت که شکست سرت را بگیر بالا! تلافی نکن،فریاد نزن،شرمگین نباش.حواست باشد دل شکسته گوشه هایش تیز است...مبادا که دل و دست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی😔مبادا که فراموش کنی،روزی شادیش آرزویت بود...صبور باش و ساکت.بغضت را پنهان کن،رنجت را پنهان تر!زمین گرد است!!!😔 خنده ی تلخ من از گریه غم انگیز تر است کارم از گریه گذشته است به آن میخندم!!!!!
الان داری ب چی فکرمیکنی

به فالی که برام اومد😞دقیقا مربوطه به همون چیزی که میخوام🥺

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈 @نگار_۱۳۸۲ @ساناز _a @حدیثوو @gh_73 @هند_سابق 
1826
چندبار عاشق شدی 

نشدم

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
بپرسین😁😁😁😁

با یه ادم خیلی مذهبی مثل خودت ازدواج میکنی یا معمولی مذهبی؟ 🤭

سنت  اسی🤣🤣🤣

قسمتون میدم شمارو جان عزیزتون به نام کاربریم گیر ندین من بدم باشه ؟ لطف کنید اگر مخالف منید شخصیت داشته باشید شخصیت" و شعور" منو ریپلای نکنید " گیر ندید " شمارو به امام حسین قسم میدم نه به نام کاربریم نه به امضام گیرندید فعلا تو سایت هستم """""""