2733
2734
عنوان

تنبلی کردن در اهداف

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 62 پست
قربونت تو خوبی😍 اره..برای کنکور یکم برنامه فشرده تر میشه.موفق باشی عزیزم😍

سلام مهدیع خانوم....خوبی؟/

چیکار کردی امروز ابجی جان...ب برنامع عمل کردی؟/

من فقط موندع فیزیک و ادبیات بخونم...خداروشکر امروزم بیهودع هدر نرف...تو چی؟/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
سلام مهدیع خانوم....خوبی؟/ چیکار کردی امروز ابجی جان...ب برنامع عمل کردی؟/ من فقط موندع فیزیک و اد ...

سلام عزیزم..قربونت تو خوبی؟؟خب خداروشکر..افرین دوست با اراده ی من 😍منم تا حدودی خوب بود..کمدمو تمیز کردم و یک سری کار عقب مونده و  خریدمو انجام دادم😄

ان شاءالله فردا با اراده ی بیشتری عمل می کنیم..من برنامه فردام همین برنامه امروزمو انجام میدم و سعی می کنم  استفاده از فضای مجازیمو کمتر کنم😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم..قربونت تو خوبی؟؟خب خداروشکر..افرین دوست با اراده ی من 😍منم تا حدودی خوب بود..کمدمو تمیز ...

ب فدایت عیزم...عارع فردا بهتر میشع انشاءالله/

من برم بخابم دیگ گلم...فردا ساعت 8 بیدار میشم خاسی قبل 9 بیا برنامع فرداتو بگو برام...شب خوش گلم/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
سلام عزیزم..قربونت تو خوبی؟؟خب خداروشکر..افرین دوست با اراده ی من 😍منم تا حدودی خوب بود..کمدمو تمیز ...

سلام بانو خوبی؟/

من الان بیدار شدم  ...برم صبونع بخورمو شرو کنم....شمام انشاءالله موفق باشین/

2731
ب فدایت عیزم...عارع فردا بهتر میشع انشاءالله/ من برم بخابم دیگ گلم...فردا ساعت 8 بیدار میشم خاسی قب ...

سلام صبح بخیر نگار جان❤افرین سحر خیز😍من که ساعت 9:30بیدار شدم😂ببخشید پیامتو الان دیدم😅من الان برنامه امو می نویسم

سلام بانو خوبی؟/ من الان بیدار شدم    ...برم صبونع بخورمو شرو کنم....شمام انشاءالله موفق ...

قربونت تو خوبی نگار عزیز؟😍ممنون عزیزم.ان شاءالله امروز بیشتر به اهدافمون نزدیک بشیم😍

سلام صبح بخیر نگار جان❤افرین سحر خیز😍من که ساعت 9:30بیدار شدم😂ببخشید پیامتو الان دیدم😅من الان برن ...

خب برنامه امروز من

مطالعه یک ساعت زبان

گوش دادن وویس یک ساعت

یک ساعت خواندن کتاب

انجام دادن کارهای عقب مونده و نوشتن برنامه براشون

استفاده از فضای مجازی حداکثر دو ساعت

سلام صبح بخیر نگار جان❤افرین سحر خیز😍من که ساعت 9:30بیدار شدم😂ببخشید پیامتو الان دیدم😅من الان برن ...

ب فدایت عزیز دل...عارع من باید زود بیدار شم کنکور سختع /

2738
قربونت تو خوبی نگار عزیز؟😍ممنون عزیزم.ان شاءالله امروز بیشتر به اهدافمون نزدیک بشیم😍

انشاءالله گلم همع چی خوب پیش میرع...واقا این همکاری دو نفرع بم قوت قلب میدع بهتر بتونم عمل کنم...انشاءالله برا توم نتیجع بدع...هیچ شکی ندارم ایندع مال ماس    /

خب برنامه امروز من مطالعه یک ساعت زبان گوش دادن وویس یک ساعت یک ساعت خواندن کتاب انجام دادن کاره ...

موفق باشی...تو میتونی ب همش عمل کنی شک ندارم..شب میام ب هم خبر بدیم...فلن عزیزم  /

انشاءالله گلم همع چی خوب پیش میرع...واقا این همکاری دو نفرع بم قوت قلب میدع بهتر بتونم عمل کنم...انش ...

خب خداروشکر..به منم کلی انگیزه میده😍😍😍😍ان شاءالله😍😍😄😄دقیقا اینده برا ماس

موفق باشی...تو میتونی ب همش عمل کنی شک ندارم..شب میام ب هم خبر بدیم...فلن عزیزم    /

ان شاءالله..ممنون بابت دلگرمی دادنت دوست عزیزممم😍😍😍😍😍😍باشه..فعلا تا شب عزیزمممم😍❤

ان شاءالله..ممنون بابت دلگرمی دادنت دوست عزیزممم😍😍😍😍😍😍باشه..فعلا تا شب عزیزمممم😍❤

بیا تاپیکم....شرمندتم عزیزم.../

بیا تاپیکم....شرمندتم عزیزم.../

دشمنت شرمنده عزیز😅شاید بخوام احساسی نگاه کنم دوست داشته باشم باشی و با هم برنامه بریزیم..اما مطمئنا خودت بهترین تصمیمو می گیری❤👌

دشمنت شرمنده عزیز😅شاید بخوام احساسی نگاه کنم دوست داشته باشم باشی و با هم برنامه بریزیم..اما مطمئنا ...

مرسی ک انقد درک میکنی...من این سایت عجیب وقتمو میگیرع واقا معتادش شدم...این بهترع برام....بعد کنکور حتما میام عزیزدل/

2706