2737
2734
عنوان

اينجا كسي اردبيلي هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 58 پست
نه منظورم اينه كه به دخترشون سيسموني ميدن يا به پسرشون هم ميدن نوه رو نميگما بچه خودشونو ميگم

برا بچه پسرم لحافتشک ولباس میدن وکادو ام میدن بعد بعد دنیا اومدن وطرف پسر اکثرا گوسفند قربونی میکنن وقتی بچه ومادر مرخص شدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سیسمونی رو باید مادرت بده خب

بايد كه خانواده عروس چه گناهي كردن هم دخترشونو بدن هم جهاز هم سيمسموني

اخرم نوه مال حانواده داماده!

نوه اولشونه

ذوق دارن

مرنج و مرنجان
نه منظورم اينه كه به دخترشون سيسموني ميدن يا به پسرشون هم ميدن نوه رو نميگما بچه خودشونو ميگم

من اردبیلی هستم گلم  سیسمونی رو خانواده عروس میده  خودم مامانم کاملا سیسمونی برا بچم خرید مادر شوهرم فقط ی چند دست لباس و ی دست رخت خواب داد 

❤❤❤❤❤
2731
برا بچه پسرم لحاظ تشک ولباس میدن وکادو ام میدن بعد بعد دنیا اومدن وطرف پسر اکثرا گوسفند قربونی میکنن ...

اينا سر عروسيم قربوني نكردن چيزي هم به خودم ندادن

به بچم ندن كه من قطع رابطه ميكنم

مرنج و مرنجان
برا بچه پسرم لحاظ تشک ولباس میدن وکادو ام میدن بعد بعد دنیا اومدن وطرف پسر اکثرا گوسفند قربونی میکنن ...

اره پدر شوهرمینا واس منم گوسفند قربونی کردم تو ۷ روزگی پسرم بعد همرو شام دعوت کردیم 

❤❤❤❤❤
دقيقا همه ايران رسم دارن به عروس سال اول عيدي بدن اينا به من هيچب ندادن ولي دخترشون عروسي كرد بهش ...

به عروس سال اول عیدی میدن ولی نه سرویس طلا به من که کارت هدیه دادن مبلغشم زیاد نبود مادر خودمم النگو آورد 

جا داره بگم اینجا مادر عروس سال اول عیدی طلا و کلی وسیله عید میاره 

2738
به عروس سال اول عیدی میدن ولی نه سرویس طلا به من که کارت هدیه دادن مبلغشم زیاد نبود مادر خودمم النگو ...

به من هيچي ندادن كلا بهم حتي لباسم ندادن

مرنج و مرنجان
دقيقا همه ايران رسم دارن به عروس سال اول عيدي بدن اينا به من هيچب ندادن ولي دخترشون عروسي كرد بهش ...

من دوازده ساله سکوت کردم 

جالا جالب اینه یه عروس کرمانی گرفتن 

که به من گفتن چهارشنبه سوری بیا بریم خونشون رسم داریم 

منم گفتم نمیام چطور برا من رسم نداشتید 

اینام قهر کردن ...الان بالا یه ساله بیشتر قهریم 😁راحت شدم ازشونا😁

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
به عروس سال اول عیدی میدن ولی نه سرویس طلا به من که کارت هدیه دادن مبلغشم زیاد نبود مادر خودمم النگو ...

اره مامان منم عید اولی که رفتیم خونه خودمون کلی وسیله لباس وطلا وسفره هفت سین خریده بود البته هرسال میگیره

اينا سر عروسيم قربوني نكردن چيزي هم به خودم ندادن به بچم ندن كه من قطع رابطه ميكنم

همون بهتر ک تو عروسیت قربونی نکردن

قربونی میکنن ولی چه فایده گوشتشو واس خودشون برمیدارن

برای بچه هم شوهرم قربونی کرد

2706