1874
1924

اگه مغازه کوچولوعه و زیاد بزرگ نیست :مینی شیک

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

بانوی خاص 

بانوی شیک 

زیبا صنم 

نمیدونی که چشمات دلو بی خونه کرده💗 بعد تو میزنه بارون🌂🌊 اخ منو دیوونه کرده 😩جای خالی دستات👫.....منو یاد اون حرفات💔...امشبم نیسی تو پیشم 🌙🌠ازت مونده فقد عکسات💡 بعدت چی میاد به سر قلبم 💘هواییم کردی☔ تو رسما بکن و ببر این دلوووو💞 منه بی عقل چی میخام مگه از دنیا 💋💍 نزاریم بری تنهام 😩✌نمیخام بی تو این دلو 💜💘اخه بعدت چی میاد به سر قلبم👰؟هواییم کردی تو رسما💛 بکن و ببر این دلو 💔 منه بی عقل چی میخام مگه از دنیا 💍💐نزاریم بری تنهام💒 نمیخام بی تو این دلوووو 💏.............................................................از اون روزی که من تورو دیدم💑 از همه ادمای دنیا بریدم🎑🌹 مث تو تو این دنیا ندیدم 🌈تو که بری من میمیرم😚 تو که دونستی چرا عاشق کردی دل ساده منو؟؟ کاش میشد برگردییییی😍👀بعدت چی میاد به سر قلبم☺ هواییم کردی تو رسما ☔بکن و ببر این دلوو✴منه بی عقل چی میخام مگه از دنیا👸🎊؟نزاریم بری تنهام💔 نمیخام بی تو این دلووو 💘 بعدت چی میاد به سر قلبم 💙هواییم کردی تو رسما 🌁بکن و ببر این دلو🌕 منه بی عقل چی میخام مگه از دنیا🍬💋؟؟نزاریم بری تنهام نمیخام بی تو این دلوو💋💎💑💑 (زندگی هرکی به خودش مربوطه هر کسی با مهراد جم مشکل داش با من نحرفه ها)😒😒
1922

پوشاک.بانوان😌😌😌✋

بازم.اسم.خواستین بگین

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

شیکتا

بانوی ماه

بانوی خورشید

ستاره ی مشرقی

دنیای ما خیلی کوتاهتر از چیزیه که فکرشو بکنی..پس از هرلحظه اش به خوبی استفاده کن☺@bellatrixlstrang  تو بهم ثابت کردی دوست مجازی چقدرمیتونه واقعی باشه😍من عاشق همه ی نی نی سایتیام🙂چون بی منت کمکت میکنن.بدون اینکه دنبال حاشیه برن❤
1911
پوشاک.بانوان😌😌😌✋ بازم.اسم.خواستین بگین

😂😂😂حتماحتما 

مچگر خیلی زحمت کشیدین خسته نباشید

جنسیت مهم نیست بلکه انسان بودن مهم است✅         خدایا........                                                                            همونی بشه که خودت میدونی     ❤E❤همین که تو کنارم باشی برام کافیه دنیاروهم باتو عوض نمیکنم 💝   خوشا جانی که جانانش توباشی💝                   
خاله ارزونی    بر وزن حاجی ارزونی

خاله زیاد خوب نیستا    ارزونی ولی خوب بود

💚گروه سبز💚 قد 158  وزن اولیه 59  وزن جدید 52  وزن هدف 51💪 فکر کن یک روز که از خواب بیدار شدی اندامی که همیشه رویاشو داشتی به دست آوردی   
1826

میس لمون

یورو استایل

شیک لند

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت