2733
2734
عنوان

چرا سایت دیوار جلوی این فساد رو نمیگیره؟😖

| مشاهده متن کامل بحث + 24489 بازدید | 199 پست
خدا لعنتشون کنه من الان اگهی مو پاک میکنم بخدا دستام داره میلرزه...

😖😖😖😖😖

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بهتر 😏🤷‍♀️یه عن کمتر

والا .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
😅😅😅ایشاا...

موقع برگشتم لابد میخواد ایدزی هپاتیتی چیزی سوعاتی ببره 😁

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2738

خانوما این هیچ

یه بار تو توییتر یکی یه چنل تلگرام گذاشت که ریپورتش کنیم

نابود بودا

کد داده بود  

بعد اجاره میکردی طرفو

بالای کانال با کد مشخصات نوشته بود

بعد مثلا  میگفت کد56تا فردا شب اجاره شد

خداروشکر جمع شد بساطشون  

منم دیشب خوندم مخم سوت کشید .... خیلی ستم بود

بزودی در این خانه،                                                                              دخترکی                                                                                             جان.....دخترکی                                                                                            آاااخ دخترکی                                                                                                 می خندد ....                                     
دوشب پیش یکی تاپیک زد اینجا میگفت همه میگفتن عه ماهم اگهی کفش مزدیم مزاحم میشدن خیلی😖

بابا کفشی که صد بار پوشیدن رو بندازن دور بره دیگه کی کفش دست دوم بقیه رو میپوشه که ایننا واسه خودشون مزاحمت ایجاد میکنن یا بدن فقیری چیزی

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
مگه لباس زیر سایز 46 هم داریم؟ 

میگن سن منظورشونه.سایز لباس و میگم نه لباس زیر.

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....

مثلا طرف نوشته از جلو باز عقبش یگم گشاد شده سفیده جعبه هم دارم😖

مثلا مرده زده ترجیها رنگ صورتی یا سفید باشه و برای دختر کمسن...

یا مثلا میخوام برا اخر هفته ها شمال🧐😐

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
2706