1874
1924

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

امدم😜

نقاش🤨هنرمند😁خوشگل😍دلبر😉ناناز😊یه شاعر حرفه ای😄نویسنده 🥰یه خوسنویس🤪یه جیگر🥰کدبانو💋تفریح وشادی🤫دختر زرنگ و پرهیجان🤩یکی مثل من پیدا کردید به این شماره زنگ بزنید۰۹۳۷۹۶۱۸۷۹۴😆پیدا نمیکنی مطمئن باش 😁حالا پز بدم هی پز بدم 🤣🤣🤣یک کلام😉نقاش دنیای خودت باش نه عروسک دنیای دیگران😙
1922

من دوست همتونم😇

تو قلــ❤ــبم تووو رو دارممم                      اگ خونه بدوشممم☺                                    من این عــالم عشقــو ب عاااالــم نفروشم❤    نری دنبال مستی 🍷🍻                                    خودت دُرد شرابی ❤                              واسه ت مِی چی بریزم؟خودت باده ی نابی     آخ!خودت باده ی نابی💟✴💎
من هستم✋ معرفی پلیز

ایم فاطی

نقاش🤨هنرمند😁خوشگل😍دلبر😉ناناز😊یه شاعر حرفه ای😄نویسنده 🥰یه خوسنویس🤪یه جیگر🥰کدبانو💋تفریح وشادی🤫دختر زرنگ و پرهیجان🤩یکی مثل من پیدا کردید به این شماره زنگ بزنید۰۹۳۷۹۶۱۸۷۹۴😆پیدا نمیکنی مطمئن باش 😁حالا پز بدم هی پز بدم 🤣🤣🤣یک کلام😉نقاش دنیای خودت باش نه عروسک دنیای دیگران😙

من به چشم برادری نگات میکنم اصرار نکن 😁😂

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
1911

یکی باشه ادمو تگ کنه تو تاپیکا 

⭐مقصد انتهای مسیر نیست ، بلکه قدم هایی هست که برمیداریم !بزرگترین زندان ، افکار محدود انسان است ، هرچه افکار محدود تر باشد میله های زندان قطور تر خواهد شد👌 همیشه داستان حضرت یوسف واسم ی تلنگر بود اونجا ک حضرت یوسف به نگهبان میگه ک سفارشش کنن از زندان آزادشه ولی به خاطر همین کارش چندین سال تو زندان می مونه ، خودمون چقد پیش میاد تو زندگی به این  و اون رو میزنیم و از غیر کمک میخوایم ! چرا همه چی رو نمیسپاریم به خودش  از بندش چ کاری ساختس وقتی گفته فقط به من توکل کن! وقتی همه چی رو تنها از خدا میخوای دیگه از کسی هیچ توقعی نداری و ارامش داری (و خدایی ک بشدت کافیست)💞نهایت خوشبختی داشتن خدایی ک از رگ گردن به من نزدیک تر است💞💕صبح  میشه این شب ، باز میشه این در !💕♥تنها چیز ک غیر ممکنه فقط خود غیر ممکنه♥💛 در لحظه زندگی کن 💙💛بین گذشته و آیندت یک دیوار بلند بکش نه افسوس گذشته رو بخور نه نگران آینده باش. ت فقط متعلق حال به هستی💙❤خدایا در لحظه ب لحظه زندگیم کمکم کن
1826
هِلو فاطی هَو آر یو؟😂

فاین تنکس

اینجا همه باهم دوستیم

مثل ابر بهار میبارم حال و روزم شبیه پاییزه 🍁اونی که با تو بوده میفهمه بی تو بودن چقدر غم انگیزه😔ای همه دارو ندارم کم نشو از روزگارم جون اینکه بی تو باشم و ندارم❤بعدتوحالم عوض شد تازه قلبموشناختم همه زندگیمو با فکرتو ساختم❤بامن باش تو تمام آرزومی       دلتنگم حتی وقتی روبرومی میجنگم واسه بوسیدن رویات  میمیرم هرجادورم ازنفسهات.....