2726
عنوان

تکونای بچه خیییییلی زیاده 😑😭

687 بازدید | 69 پست

خیلیییییی زیاد یعنی از صب تا نصف شب مدام درحال غلط زدن یه دفعه لگدمیزنه توپهلوم یه بار زیرشکمم ولگدبارون میکنه  یا یدفعه انگار ازاین پهلو به اون پهلومیشع من ضعف میرم حالم بدمیشه سست میشم 

صبحا انگار سرپاوایمیسه سرشومیکنه تومعده ام و باپاهاش فشارمیاره به رحم 

ازبی خوابی سردرد میشم اصلا انگار نمیخوابه 

بفضی وقتا گریه میکنم 

الانم که داره تایپ میکنم جوری کش وقوس داره میاد توشکمم که ازروی لباسم همه متوجه میشن 

۲۸هفته ام 

عکس های سونو رو فقط تو تاپیک تشخیص جنسیتم بزارید اونجا جواب میدم 🎀💙

ای جان 😍 دلم خواست 🙁😂

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
غلت  ببخشید اشتیاه نوشتم

آی وااااااااااااای.جونم عزیزم.حتما شیطونه  

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....

منم همینجور بودم الانم ک ۵ ماهشه همین اندازه شیطونه دست پا میزنه تکون میخوره باید تحمل کنی.من ماه اخر ک همه میگن باید سه تا تکون ریز بخوره بعد غذا از یاعت ۱۰ شب شروع میکرد لگد زدن تا ۲ شب ک من گربم میگرفت ی شبم ارسیدیم همه گفتن شاید خدای نکرده داره خفه میشه انقد تکون میخوره رفتم نوار قلب گرفتم دکتر گفت شیطونه چیزیش نیست  

...

کاش به منم خدا بده فقط هما این چیزارو با جون و دل میخرم فقط بهم بده دیگه غلط بکنم ناشکری کنم

استاتر عزیزم منظورم به شما نیست فقط وقتی گفتی دلم خواست

برات حمد میخونم اروم بشی قشنگم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2706