2737
2734
من بیشتر ب حجابش شک داشتم اونم تو .ایران با کفش پاشنه بلند و شلوارقدنود روسری لبنانی خخخ😖😖

من عکس خودش رو ندیدم، یعنی عکسی که گذاشتم عکس خودش نبود؟

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ن ی لاگر ترکیه ای بود خانوم کبرا

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2731
ن ی لاگر ترکیه ای بود خانوم کبرا

اااا من فکر کردم فقط عکس شوهرش دزدی بوده 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

من به تنها چیزی که شک داشتم اینکه گف عکس خودشووشوهرش برا۱۱سال پیشه درحالیکه اصلا فرقی نکرده بودن شوهرش موهاش  همونطوری بود و عکسم خیلی واضع و بروز،بعد هی به خودم میگفتم عکس ۱۱سال پیش این کجا و من کجا😂😂😂

من مامان دو ویــرانگر نازو باحالم و ملـــ👸ڪہ آقـــ👦ـــامونم،باافتخارکوردم✌بژی کوردوکوردستان😘خواهرخوشکلم تااینجااومدی واس براورده شدن ارزوم یه صلوات بفرس قوربون دهنت😁خداےِ خوبم من روتو حساب کردم 😌

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
خاطرات 18 سال عاشقیشو نوشته بود. عکس یه بدبختم گذاشته بود که مثلا این شوهرمه فوت کرده بعد فهمیدیم ش ...

دیگه به چشمام هم نمیتونم اعتماد کنم

چقده واقعی دروغ گفته بود😤😤

خدا ازش نگذره

کلی اشک ریختیم😭😭

کلی حسرت زندگی عاشقونش وخوردیم😔😔

شاید باورتون نشه، ولی قشنگ رابطم با شوهرم شکرآب شده بود😅😅

به قدری که شخصیت داستان با عاطفه بود

وشوهر من بی عاطفه ی بی عاطفه😔

2738
من به تنها چیزی که شک داشتم اینکه گف عکس خودشووشوهرش برا۱۱سال پیشه درحالیکه اصلا فرقی نکرده بودن شوه ...

🤣🤣🤣

تازع۱۸سال پیش میشه سال۸۱ ک اون موقع هرکسی موبایل نداشت انقد رایج نبود

واقعا نمیدونم از گریه کردن مردم لذت میبرد؟ 😐خیلی کارش زشت بود

کلا دیگ نی نی سایت پرشده از دروغا و عکسای فیک

ازبس دهه هشتادیا ریختن تو سایت دیگ اینجا بدرد نمیخوره

🤣🤣🤣 تازع۱۸سال پیش میشه سال۸۱ ک اون موقع هرکسی موبایل نداشت انقد رایج نبود

وای ینی چقد به ریشمون خندیده😂😂😂

من مامان دو ویــرانگر نازو باحالم و ملـــ👸ڪہ آقـــ👦ـــامونم،باافتخارکوردم✌بژی کوردوکوردستان😘خواهرخوشکلم تااینجااومدی واس براورده شدن ارزوم یه صلوات بفرس قوربون دهنت😁خداےِ خوبم من روتو حساب کردم 😌

ااا آره همین بود، وااای چقدر بی کار بود البته فکر کنم دانشجویی چیزی بود میخواست قلمش رو امتحان کنه

2706