2410
2553

من اصلا علاقه ای ب طلا نداشتم برا همین نگرفتم 

ولی الان میبینم پول داره همش ارزشش کم میشه تصمیم گرفتم هر ماه ی تیکه طلا بخرم 

سکه نمیخوام 

با 8تومن بنظرتون چی بخرم ؟

خودم میگم النگو اینجوری هر ماه میرم ی دونه ی دونه میخرم خیلیم رنگ و وارنگ و همه مدل نمیشه 

بنظرتون اصلا با 8تومن میشه النگو خرید با این قیمتا ؟

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

بعد ضایه نیس برم طلا فروشی فقط ی دونه النگو بخرم 😂😂😂😂😂😂

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
تو سایت همه النگو دارن ولی بیرون نه  انگشتر بگیر

نمیخام دستم کنم اینم میخوام خریدم همه رو بزارم خونه مامانم 

انگشتر میترسم گم شه

سابقه گم کردن دارم اون دو بار 

2714

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4478907/خانومای-این تاپیک کمک زیادی بهت میکنه عزیزمثروتمند-آیندهتاپیک-پس-انداز?postId=161042167

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
https://www.ninisite.com/discussion/topic/4478907/خانومای-این تاپیک کمک زیادی بهت میکنه عزیزمثروتمند ...

این تاپیک کمک زیادی بهت میکنه

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...

چرا زشت باشه؟ خیار میخری مگه یه کیلو بخری‌خب با این گرونیا همون یدونه هم کلی پول میخواد.منم پولامو حمع میکردم و از پس اندارزم هر چند ماه یدونه النگو میخریدم البته النگو شکسته.نه اینکه شکسته باشه هم منظورم دست دو هست خیلیم خوبه اون وقتا میگرفتم یکی دو تومن الان هر کدومش ده دوازده تومن شده کلی واسه ادم پس انداز میشه

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
بچه ها من النگوی ۶ گرمی رو میخوام عوض کنم وزنشو زیاد کنم ب نظرتون ضرره  یا برم یکی دیگه بخرم ک ...

اول بگو  هدفت سرمایه گذاریه یا زیبایی و زینت؟

2706