2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا عزیزم چیشده؟کامل بگو

نه امید به خدا این هفته دنیا میاد

جفت چسبیده به رحم احتمال درآوردن رحم هست چون جفت بعد درآوردن بچه خودش نمیاد مجبورن بکننش که خونریزی زیاد میده

2728
نه امید به خدا این هفته دنیا میاد جفت چسبیده به رحم احتمال درآوردن رحم هست چون جفت بعد درآوردن بچه ...

جان هرکی دوست داری برو دنبال سزارین

جونت بالا میاد

الان ک دارم مینویسم دستوپام میلرزه

من بعد زایمان زور دادم که حفتم بیاد .اومد ولی باقیمانده داشت تو رحمم،زنده زنده وجودمو با دست تراشیدن رفتم اون دنیا برگشتم

جان هرکی دوست داری برو دنبال سزارین جونت بالا میاد الان ک دارم مینویسم دستوپام میلرزه من بعد زایم ...

سزارینم جفت سر راهی دارم اصلا طبیعی نمیشه بزایم

فقط میخام بدونم کسی مثه من بوده چطور شده

نگرانم از بابت خونریزی و درآوردن رحم

جان هرکی دوست داری برو دنبال سزارین جونت بالا میاد الان ک دارم مینویسم دستوپام میلرزه من بعد زایم ...

من کورتاژ شدم

تجربه ی شمارو ندارم،اما رحمم منم با دستگاه تراشیدن، پهلوی چپم که جای جفت بود بعد ۱۴روز درد میکنه هنوز اما شدید نیست.

چرا نمیشه کورتاژ بشید همونجا؟یا بی حسی بزنن

وای 😰

خداشاهده تاچندساعت بیهوش بودم ب بچم نگاه نمیکردم.چندساعت مثل بچه ها گریه میکردم تو بغل مامانم

با روانشناس حرف زدم تا۱هفته.خیلی تاثیر بدی داشت اون درد بی نهااااایت

من کورتاژ شدم تجربه ی شمارو ندارم،اما رحمم منم با دستگاه تراشیدن، پهلوی چپم که جای جفت بود بعد ۱۴رو ...

منم کورتاژ شدم منتها بدون بی حسی بدون بیهوشی

فقط مردم

بچه دومم هم بود

سزارینم جفت سر راهی دارم اصلا طبیعی نمیشه بزایم فقط میخام بدونم کسی مثه من بوده چطور شده نگرانم از ...

خب خداروشکر خداروشکر خیلی ترسیدم.من مردم خداشاهده

همینکه حس نمیکنی دردشو کافیه

2706