1874
1924
چرا عزیزم چیشده؟کامل بگو

نه امید به خدا این هفته دنیا میاد

جفت چسبیده به رحم احتمال درآوردن رحم هست چون جفت بعد درآوردن بچه خودش نمیاد مجبورن بکننش که خونریزی زیاد میده

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

نه امید به خدا این هفته دنیا میاد جفت چسبیده به رحم احتمال درآوردن رحم هست چون جفت بعد درآوردن بچه ...

جان هرکی دوست داری برو دنبال سزارین

جونت بالا میاد

الان ک دارم مینویسم دستوپام میلرزه

من بعد زایمان زور دادم که حفتم بیاد .اومد ولی باقیمانده داشت تو رحمم،زنده زنده وجودمو با دست تراشیدن رفتم اون دنیا برگشتم

1922
جان هرکی دوست داری برو دنبال سزارین جونت بالا میاد الان ک دارم مینویسم دستوپام میلرزه من بعد زایم ...

سزارینم جفت سر راهی دارم اصلا طبیعی نمیشه بزایم

فقط میخام بدونم کسی مثه من بوده چطور شده

نگرانم از بابت خونریزی و درآوردن رحم

جان هرکی دوست داری برو دنبال سزارین جونت بالا میاد الان ک دارم مینویسم دستوپام میلرزه من بعد زایم ...

من کورتاژ شدم

تجربه ی شمارو ندارم،اما رحمم منم با دستگاه تراشیدن، پهلوی چپم که جای جفت بود بعد ۱۴روز درد میکنه هنوز اما شدید نیست.

چرا نمیشه کورتاژ بشید همونجا؟یا بی حسی بزنن

1911
وای 😰

خداشاهده تاچندساعت بیهوش بودم ب بچم نگاه نمیکردم.چندساعت مثل بچه ها گریه میکردم تو بغل مامانم

با روانشناس حرف زدم تا۱هفته.خیلی تاثیر بدی داشت اون درد بی نهااااایت

من کورتاژ شدم تجربه ی شمارو ندارم،اما رحمم منم با دستگاه تراشیدن، پهلوی چپم که جای جفت بود بعد ۱۴رو ...

منم کورتاژ شدم منتها بدون بی حسی بدون بیهوشی

فقط مردم

بچه دومم هم بود

سزارینم جفت سر راهی دارم اصلا طبیعی نمیشه بزایم فقط میخام بدونم کسی مثه من بوده چطور شده نگرانم از ...

خب خداروشکر خداروشکر خیلی ترسیدم.من مردم خداشاهده

همینکه حس نمیکنی دردشو کافیه

1826
منم کورتاژ شدم منتها بدون بی حسی بدون بیهوشی فقط مردم بچه دومم هم بود

گویا بیمارستانی که شما میری اعتقادی به بی حسی ندارن😅

مامان منم‌میگفت بدون بی حسی کورتاژش کردن چون دکترش میگفته عوارض بی حسی خیلی بده...

اما من ۱۲ساعت با قرص سقط نشد درد روحی و جسمی و ....

بعد رفتم اتاق عمل بی هوش شدم یک‌ساعت...بیدار شدم سبک...یه خواب شیرین...

چشمام رو خوب نمیتونستم باز کنم...کلی از مسئول بی هوشی تشکر کردم که‌چه خواب خوبی،بعد پرسیدم‌جنسیتم بچم‌ چی بود...

فقط تهوع و‌سرفه داشتم بعدش کمی