2703
2553

دیشب ی تصادف داشتم با ماشین دیگه خیلی جزیی بود تاپیکش هست ولی اعصاب من کلی بهم ریخته

بار اول بود تصادف کردم 

همش میاد جلو چشام.چه غلطی کنم

خدایا هوای منو داشته باش،لطفا...🤲❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

برا خیلیا پیش میاد عزیزم  تنها تو نبودی که این اتفاق برات افتاده که...کاملا یه چیز طبیعی و عادیه

بهش فکر نکن و بدون چند روز دیگه میشه یه خاطره و تجربه

از این به بعد صدقه بده ...صدقت میدونه یه صلوات قبل حرکت باشه گل قشنگم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
شما که ربطش دادی به دور شدن از خدا، خب دوباره نماز بخون تا دیگه اتفاق نیوفته

ووواا استغفرالله مگه خدا محتاج نماز منه بيچارست كه بخواد تلافي كنه يا تلنگر بزنه اصلا! نماز ميخوني خوبي به خودته مثل اينكه يكي كه اضافه وزن داره بگه چون رزيم نميگرم خدا مجازاتم كرده

الهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم ((اگه مبحث مورده علاقتون نيست گزارش نزنين تنها جايي كه واسه درد و دل ميام و از بي كسيو تنهايي نجات پيدا ميكنم همين جاست بترسين از آه دل دختر غريب و بي پشتو پناه. )) نميدونم كاربري قبليم كه همش التماس دعا و درد دلام بود چرا تركيد تنها جا امني كه ميتونم درد و دل كنم تقاضا دعا كنم سرپناهمو نگيرين باور كنيد دل شكستن گناهه
2714
تصادف ی چیز طبیعی هس. خدارو شکر کن ک چیز خاصی نشده. اعتماد به نفستو از دس نده و با پرویی بشین پشت فر ...

دوباره که میشینم خیالت راحت😬 

مثل این فیلما شدم ک با وحشت از خواب میپرن کابوس میبینن🤣

برا خیلیا پیش میاد عزیزم  تنها تو نبودی که این اتفاق برات افتاده که...کاملا یه چیز طبیعی و عادی ...

ممنونم عزیزم از دلداریت چشم حتما😘

ووواا استغفرالله مگه خدا محتاج نماز منه بيچارست كه بخواد تلافي كنه يا تلنگر بزنه اصلا! نماز ميخوني خ ...

والا منم دیشب که ایشون تاپیک زد همین ها رو سعی کردم بگم بهشون منتهی یه سریا ریختن سرم

لطفا خانوم جلسه ای ها ریپلای نکنن                                          
عجب زبون تلخی داری شما 😁

زبونم تلخ نیست واقعیتو میگم، شما دوست داشتی ربطش بدی به خدا که عمدا این اتفاق افتاده و خدا خواسته مجازاتت کنه، الانم میگی میترسم و همش جلو چشامه خب میگم تو که میگی مجازاته پس برو نمازتو بخون تا دیگه مجازات نشی. 

لطفا خانوم جلسه ای ها ریپلای نکنن                                          
ووواا استغفرالله مگه خدا محتاج نماز منه بيچارست كه بخواد تلافي كنه يا تلنگر بزنه اصلا! نماز ميخوني خ ...

تاپیکم رو بخونید و بعد زود قضاوت کنید من داخل اون تاپیک گفتم خدا محتاج نماز منه؟ �🤔 

صرف اینکه از نقطه نظر دیگه ای راجع به یه موضوع نظر میدیم از بحث اصلی خیلی گمراه میشیم😉

2706