2733
2739
عنوان

اگه خيانت ديدين مياين؟!

365 بازدید | 38 پست

طرف مقابل تون پشيمون شد از كارش؟!

بنظر شما مشاور چقدر ميتونه كمك كنه تا به زندگى برگرده؟!

✨واسه رسیدن منم به تنها آرزوم دعا کنید 🙏🏼مرسى❤️✨ 🌹 اللهم صل على محمد وآل محمد🌹 😌ناشنوا باش...وقتى همه از محال بودن آرزویت مى گویند😌 ⛈فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا : به یقین با (هر) سختی آسانی است! 🌤

مشاور هم میتونه کمک کنه ولی درمان اصلیش گذر زمانه

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی به خیانت اش داره  که تا چه حد باشه  اما من بی شک میرم پی زندگیم  چون خودمو خ ...

منم هميشه مثل شما فكر ميكردم ولى تو موقعيت ش كه قرار گرفتم ...😔

✨واسه رسیدن منم به تنها آرزوم دعا کنید 🙏🏼مرسى❤️✨ 🌹 اللهم صل على محمد وآل محمد🌹 😌ناشنوا باش...وقتى همه از محال بودن آرزویت مى گویند😌 ⛈فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا : به یقین با (هر) سختی آسانی است! 🌤
2731
مشاور هم میتونه کمک کنه ولی درمان اصلیش گذر زمانه

منظورم اين نيست كه به من كمك كنه به اينكه اون آدم از كارش پشيمون كنه چقدر ميتونه كمك كنه و موثر باشه

انشاله که همه چی درس میشه عزیزم 💕💕

ممنونم عزيزم 😔💔

كاش بياين و واسم از تجربه تون بگين😭

2738

ببين اون ادم پشيمون نميشه فقط يه مدت اداي ناراحت بودن درمياره بعد هم دوباره شروع ميكنه به خيانت كردن

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

من اخرش به این رسیدم که اگه ادم طرفشودوستش داشته باشه خیانت نمیکنه ممکنه پشیمون بشه ولی بازیه جوردیگه ای حرصتو درمیاره کاش خدا ی جور قانون داشت که ذات کسایی که بدبود باهمون ذات سرنوشتشونوبه هم گره میزد ذات ادما هیچوقت عوض نمیشه ولی کاش میشدتشخیص دادذات طرفو خودت باید بخای که ببخشیش یانه میدونم ودرکت میکنم شوهرمنم پشیمون نمیشد ولی عذرخواهی کردپشیمون م شد گفت اشتباه کردم ولی چه فایده همیشه حرصمودرمیاره به یه طریق دیگه فقط خدا خودش کمک ون کنه

ببين اون ادم پشيمون نميشه فقط يه مدت اداي ناراحت بودن درمياره بعد هم دوباره شروع ميكنه به خيانت كردن

كسى خيانت كرد كه اگه همههههههه ى آدماى دنيا رو مياوردن ميگفتن اين يه نفر محاااال اينكارو كنه... انقدر كه من بهتون بگم الان شب...😔

اره پشیمون شد مثل چی

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
من اخرش به این رسیدم که اگه ادم طرفشودوستش داشته باشه خیانت نمیکنه ممکنه پشیمون بشه ولی بازیه جوردیگ ...

موضوع اين جاست كه من با تمام قلبم ميبخشم ولى برنميگرده ميخوام بدونم مشاور ميتونه پشيمونش كنه؟!😔

اره پشیمون شد مثل چی

چند وقت بعد؟!

2706