2726
عنوان

رابطه با دوست

| مشاهده متن کامل بحث + 765 بازدید | 29 پست

ینی حواست باشه بلای زندگیت نشه مخصوصا اگه مجرده. شرایط تو رو درک نمیکنه و ممکنه با یه حرفی، آتویی چیزی برات مشکل درست کنه 

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂

سیم خاردار بکش دورت و با دوستت برو بیرون

بگو این مرز بین منو توئه 😂😂😂😂

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منظور اینه تو حریم خصوصیت راهش نده از رابطه با شوهرت باهاش صحبت نکن از مشکلاتت باهاش صبت نکن البته ز ...

اره اتفاقا خیلییی بده با دوستت در رابطه با شوهرت ک شب قبل باهم رابطه داشتین حرف بزنی 

من یبار گفتم ب دوستم دیگه غلط بکنم بگم چون بد جوری چوبش رو خوردم اه حالم ب هم خورد

منم ۱۱ ساله با یکی دوستم 

خیلی دختره خوبیه 

اون ازدواج کرده منم تازه نامزد کردم

ولی باهم رفت و اومد داریم و نامزدمم مشکلی نداره 

و رابطمون مثل قبله 

منظورتو از حد و مرز نمیفهمم ولی ما بیش از حد ب همدیگه وابسته ایم

حتی شده من یروز خیلی حالم بد بود خونمون کسی نبود رفتم خونه اونا خوابیدم

خیلی صمیمی هستیم و از همه چیه همدیگه خبر داریم

خدا طُ رو فرستاد که هر وقت از همه خسته شدم ، ببینمت . . .👀❤

به نظر من کسی که ازدواج میکنه چ زن یا مرد دیگه باید دوستی های قبلشو بزار کنار چون اینجوری نمیتونه زندگی کنه و به مشکل میخورند کلن نباید کسی از خوب یا بد زندگیشون باخبر باش

خدا رو چه دیدی شاید اون ناممکنی که بهش فکر میکنی ممکن شد  ای لاویو پی ام سی  
به نظر من کسی که ازدواج میکنه چ زن یا مرد دیگه باید دوستی های قبلشو بزار کنار چون اینجوری نمیتونه زن ...

نگا اون دوستمم متاهله و تازه ازدواح کرده

اگه امکانش هس برای ظهور اقا و شادی روح مادرم صلوات بگید 😔
ای بابا پس چرا میگن مگه رو زندگیت تاثیر گذاشته شاید رفتارت عوض شده 

میگن تاثیرنذاره  یه وقت .منم نمیفهمم منطورشون چیه 

اگه امکانش هس برای ظهور اقا و شادی روح مادرم صلوات بگید 😔
2706