2726
عنوان

رابطه با دوست

765 بازدید | 29 پست

سلام خانوما هی میگن با دوستت حد و مرزارو رعایت کن ینی چی؟من متاهلم.وقتی با دوستم جایی میرم هی بهم میگن حدومرزارو رعایت کن.منظورمو نمیفهمم

اگه امکانش هس برای ظهور اقا و شادی روح مادرم صلوات بگید 😔

وایی چقدر خندیدم 😂😂😂😂😂

با کی حدو مرزارو رعایت کنی؟!

سوالای خصوصی ازش نپرس 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

والا منم منیفهمم ی وقتایی من مجردم دوستمم مجرد خیلی باهم صمیمی هستیم تلفنی دو ساعت در تماسیم 

چون هردو تنها خیلی وابسته ایم بیشتر من 

نمیدونم چیکار کنم ک کمتر بشه... 

کسیو ندارم باهاش درد دل کنم اونم نباشه دق ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وایی چقدر خندیدم 😂😂😂😂😂 با کی حدو مرزارو رعایت کنی؟! سوالای خصوصی ازش نپرس 

قربونع خندت.با دوستم که دختره .خودمن دخترم.اوکی😍

2728

میدونم عزیزم 

میگم حتما از دوستت سوالای خصوصی یا خانوادگی زیاد میپرسی

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
میدونم عزیزم  میگم حتما از دوستت سوالای خصوصی یا خانوادگی زیاد میپرسی

نه .میگن از بس با دوستت میگردی،رابطت با شوهرت داره سرد میشه 

منظور اینه تو حریم خصوصیت راهش نده از رابطه با شوهرت باهاش صحبت نکن از مشکلاتت باهاش صبت نکن البته زنا شویی نذار زیاد با شوهرت خودمونی بشه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

یعنی حریم خصوصیت رعایت کن راست میگن بدم میاد از اونایی که خیلی راحت میان میشینن جاتون خالی دیشب شوهرم فلان 😐خب کارای اتاق خواب چیز خصوصیه چرا میای پهن میکنی میگی 

کلا منظورشون اینه حرف خونه جایی نبر است میگه اینجوری بهم بی اعتماد میشن زن وشوهر که نکنه من فلان چیز بهش بگم به دوستش بگه یا کلا با این کارت داری یه چک سفید امضا میدی دوستت واسه سو استفاده 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین 🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤️ حامله نیستم از تیکر خوشم میاد ❤️ قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون ❤️ 
2706