1874
1935
عنوان

رابطه با دوست

605 بازدید | 29 پست

سلام خانوما هی میگن با دوستت حد و مرزارو رعایت کن ینی چی؟من متاهلم.وقتی با دوستم جایی میرم هی بهم میگن حدومرزارو رعایت کن.منظورمو نمیفهمم

اگه امکانش هس برای ظهور اقا و شادی روح مادرم صلوات بگید 😔

والا منم منیفهمم ی وقتایی من مجردم دوستمم مجرد خیلی باهم صمیمی هستیم تلفنی دو ساعت در تماسیم 

چون هردو تنها خیلی وابسته ایم بیشتر من 

نمیدونم چیکار کنم ک کمتر بشه... 

کسیو ندارم باهاش درد دل کنم اونم نباشه دق ....

وایی چقدر خندیدم 😂😂😂😂😂 با کی حدو مرزارو رعایت کنی؟! سوالای خصوصی ازش نپرس 

قربونع خندت.با دوستم که دختره .خودمن دخترم.اوکی😍

نحوه استفاده از تخفیف مواد غذایی بازار به‌روزرسان در ایام قرنطینه، ارسال رایگان در تهران و با یخچال درب منزل

میدونم عزیزم 

میگم حتما از دوستت سوالای خصوصی یا خانوادگی زیاد میپرسی

مدت‌ها پیش آموختم که نباید باخوک  کشتی گرفت، تو کثیف می‌شوی ولی  خوک از این کار لذت می‌برد.😊
1922

من چی بگم از اون دوستی ک هشت سال باهم بودیم شبو روز یهو غیبش زدو الان هیچ دوستی ندارم.. رسما دق کردم ازاینجا میگم سحر خیلی بیمعرفتی☹️

میشه برای بچه دارشدنم نفری یه صلوات مهمونم کنید؟❤😍
میدونم عزیزم  میگم حتما از دوستت سوالای خصوصی یا خانوادگی زیاد میپرسی

نه .میگن از بس با دوستت میگردی،رابطت با شوهرت داره سرد میشه 

1911

منظور اینه تو حریم خصوصیت راهش نده از رابطه با شوهرت باهاش صحبت نکن از مشکلاتت باهاش صبت نکن البته زنا شویی نذار زیاد با شوهرت خودمونی بشه 

خدا جونم مرسی پسر خوشگلمو بهم سالم رسوندی 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍۱۲مهر کودک نوپای زندگیم ۷ ساله شد 😍😍😍😍انشاالله بشه ۷۰ ساله  😍😍من یک دخترم یک زن یک مادر  به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊

یعنی حریم خصوصیت رعایت کن راست میگن بدم میاد از اونایی که خیلی راحت میان میشینن جاتون خالی دیشب شوهرم فلان 😐خب کارای اتاق خواب چیز خصوصیه چرا میای پهن میکنی میگی 

کلا منظورشون اینه حرف خونه جایی نبر است میگه اینجوری بهم بی اعتماد میشن زن وشوهر که نکنه من فلان چیز بهش بگم به دوستش بگه یا کلا با این کارت داری یه چک سفید امضا میدی دوستت واسه سو استفاده 

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
السلام علیک یااباعبدالله الحسین 🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤️ حامله نیستم از تیکر خوشم میاد ❤️ قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون ❤️ 
1826

ینی حواست باشه بلای زندگیت نشه مخصوصا اگه مجرده. شرایط تو رو درک نمیکنه و ممکنه با یه حرفی، آتویی چیزی برات مشکل درست کنه 

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂