2726
عنوان

اون خانمه شوهرش گفت بو خشتکت خفم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2099 بازدید | 32 پست

بلا نسبت بلا نسبت بو عن میاد😐😐😷😷

ما دل هرکیو شکستیم فردا‌ش دهنمون سرویس شد و فهمیدیم زمین گرده...😔ولی هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم شد و فهمیدیم زمین پاره خطیست که در ما فرو می رود🥺😢/کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟😢دنبه هایم کو؟😢         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توام حسش کردی

آره😷😷😹😹

ما دل هرکیو شکستیم فردا‌ش دهنمون سرویس شد و فهمیدیم زمین گرده...😔ولی هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم شد و فهمیدیم زمین پاره خطیست که در ما فرو می رود🥺😢/کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟😢دنبه هایم کو؟😢         

یک عدد زن بی سیاست بوده!اتفاقا باید هرروز میرفت حموم سفید اب میزد ک دل شوهرش اب بشه😂😂😂😂

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰
2728
حالم بهم خورد اصلا خنده م نگرفت    

منم اون لحظه خندم نگرفت نمیدونم چرا الان یادش افتادم خنده غش کردم یه کیلیپ رقص دیدم زن و مرد بودن مرده زنه رو بلند میکرد میذاشت رو گردنش خشتک زنه میرفت تو حلق مرده،بعد یاد این خانم افتادم  

منم هروقت قهر میکنم بهترین تیپ و قر میزنم اتفاقا.    

منم.خداشاهده ب نیم ساعت نمیکشه این قهر😂😂😂

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰

یکی بمن قضیه کبری و گلبهارو قشنگ توضیح بده چند روزه نبودم اینجا 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

من بیشتر حالم بد شد....تاپیک جنجالی درست کرد یارو با دروغش...چون شب قبلش هم یه تاپیک دیگه زده بود و اونم پربازدید شد و ترکید

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
شوهره چه صبری داشته. تازه بعد از ۱ ماه دادش در اومده. مگه میشه؟ همون روز دوم ادم خشتکش بو میگیره.& ...

باور نکن دروغ بود

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
شوهره چه صبری داشته. تازه بعد از ۱ ماه دادش در اومده. مگه میشه؟ همون روز دوم ادم خشتکش بو میگیره.& ...

وای نگو😫😫اول صبحی اخه چرا اومدم تو این تاپیک حالابوش همش تو دماغمه😭😭

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2706