2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من هنرستان دوست دارم 

خانوادم و مدیر مدرسم میگن تجربی چون معدلام بالاست 

علاقم تو هنرستانه

آیندم تو تجربی 

😕

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
فکر کردم زیادم فکر کردم بین طراحی لباس(هنرستان) و تجربی  دو دلم

ببخشید دخالت میکنما ولی دوس دلرم مث خاهر کوچیکترم راهنماییت کنم 

همون بهتر ک بری دنبال کارای هنری و طراحی لباس و اینا 

توی تجربی یا باید مخ داشته باشی پزشکی اینارو بیاری یا پارتی 

اگ این دوتا رو نداری همون بهتر ک بیخیال شی 

اینو داره کسی بهت میگه ک دوساله پشت کنکور تجربیه✋🏻😐💔

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
اهای اینایی ک انلاینید چیزی نمیگید یه چیزی بگیییییید

من گفتم😂✋🏻

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
من هنرستان دوست دارم  خانوادم و مدیر مدرسم میگن تجربی چون معدلام بالاست  علاقم تو هنرستا ...

😂😂خب اگه درست خوبه چرا تجربی بر نمیداری 

ببین ایران جای هنرستان برداشتن نی باید بری اونور اب اینجا زیاد خوب نی اگه میخوای هنر برداری

ببخشید دخالت میکنما ولی دوس دلرم مث خاهر کوچیکترم راهنماییت کنم  همون بهتر ک بری دنبال کارای ه ...

مخ دارم مدرسه نمونه درس میخونم اره عزیزم به نظرم طراحی لباس بهتره چون علاقه دارم واقعا بهش اما از طرفی از من انتظار دارن برم تجربی بعضیام میترسونن منو که طراحی لباس ممکنه موفق نشی کار گیرت نیاد.خیلی ممنون عزیزم.

من درسم تموم شده ریاضی خوندم خیلیم راضی بودم . خانواده اصرار کردن برم تجربی ولی من سر خرف خودم موندم اصلا هم پشیمون نیستم که نرفتم تجربی که اگه میرفتم میموندم پشت کنکور

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی 🌬️🌊 با افتخار گیاه‌خوار هستم🍃💚صلح از بشقاب ما آغاز می‌شود🍃 
2706