2733
2734
عنوان

خدا لعنت کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 24 پست
البتع من بیشتر تاپیکای خیانتو نمیخونم

چه ربطی داره اسی تاپیک خیانت خوندن دلیل نمیشه به شوهرمون شک کنیم وبیخودی زندگیوواسه هم زهرکنیم همه که مثل هم نیستن 😒

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
چه ربطی داره اسی تاپیک خیانت خوندن دلیل نمیشه به شوهرمون شک کنیم وبیخودی زندگیوواسه هم زهرکنیم همه ک ...

ته اصلااااااا شک ندارم

نمیدونم چرا خواب دیدم

اه اه چه خواب بدی بود

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ته اصلااااااا شک ندارم نمیدونم چرا خواب دیدم اه اه چه خواب بدی بود

خوب طبیعیه ادم ذهنش به چیزی درگیرباشه خوابشم میبینه گلم این فکراروازسرت دورکن وتامیدونی به شوهرت محبت کن ایشالاعشقتون تااخرپایداره❤

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2728
با این اوضاع همون یه کمم نخون 😑

یادمه تو امضای قبلت نوشته بودی نه مهربونم نه با ادب🤣🤣

عوض کردی پس

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

والا منم که مجردم به خیانت فکر میکنم داغون میشم😔🧐

الانم که سایت دیوار شرایطو بیشتر فراهم کرده برای کثافتکاری😏

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
والا منم که مجردم به خیانت فکر میکنم داغون میشم😔🧐 الانم که سایت دیوار شرایطو بیشتر فراهم کرده برا ...

من خیلی ادمارو دیدم که خیانت میکنن اطرافم..

ولی میدونی چیه

هنوووووز مردی اطرافم ندیدم که بره با زنی که اصلا نمیدونه این کیه، چیکارس،ایدز و هزارتا مریضی کوفتی داره...

بیشتر میرن با کسایی که از نظر سلامت ازش مطمئنن

2738
من خیلی ادمارو دیدم که خیانت میکنن اطرافم.. ولی میدونی چیه هنوووووز مردی اطرافم ندیدم که بره با زن ...

وقتی لازم باشه سمت اونا هم میرن😑

خدا  همشونو لعنت کنه😖

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
یادمه تو امضای قبلت نوشته بودی نه مهربونم نه با ادب🤣🤣 عوض کردی پس

اره یکی به شوخی گفت میخواد یکیو بگیره واسه برادرش از دستش راحت شه من گفتم منو بگیر یه طایفه از منم راحت شن بد دوستان بهم گفتن نام کاربریت خاستگار جذب میکنه امضات دفع میکنه 😆متعادل باش و اینا منم متعادل شدم مثلا 😆

آیدا هستم