2703
2553
عنوان

خدا لعنت کنه

432 بازدید | 24 پست

هرچی مرد خیانت کاره

از بس تو این سایت کوفتی خیانت خوندم

دیشب خاب دیدم شوهرم جلو چشمام داره خیانت میکنه...

توروخدا انقد تاپیکای منفی نزنید، 

حالا من تا یه هفته با شوهرم دعوا دارم🥺

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

دوره اخر الزمانه☹

💝حافظ کل قران💝اگه سوالی دارین بپرسین در حد توانم کمکتون میکنم 🌹برادر عزیزم(دوست شهید)رضاحاجی زاده +میشه برای شادی روح ایشون صلوات بفرستین😇 آقا جان تمام این سالها که درســـ📖ــــ خواندیم:"دبیر ریاضی" به ما نگفت که حد غربت تو وقتی شیعیانت به گناه⛔️ نزدیک می شوند بی نهایت است"دبیر شیمی" نگفت که اگر عشق و ایمان و معرفت با هم ترکیب شوند ،شرایطــ😍ظهور تو مهیا میشود ✿💠❀💖❀💠✿"دبیر زیست" نگفت که این صدای تپش قلب نیست صدای بی قراری دل برای مهدیست💔..!"دبیر فیزیک" نگفت که جاذبه زمین اشک🥺 های غریبانه توست..نگفت که جاذبه ی زمین🌎 به همان سمتیست که تو هستی"دبیر ادبیات" از عشق مجنون به لیلی ، از غیرت فرهاد گفتـــ😐ــــ ، اما از عشق شیعه به مهدی، از غیرتش به زهرا(س)نگفت...┅┅✿💠❀💖❀💠✿┅┅دبیر تاریخ" نگفت که اماممان امسال سال چندم غربتش است و اینکه نگفتــ😕 غربت اهل بیت علی(ع) از کی شروع شد و تا کی ادامه دارد"دبیر دینی" فقط گفت که انتظار فرجــ از بهترین اعمال👌 است اما نگفت که انتظار فرج یعنی گناه❌ نکنیم و یعنی گناه نکردن از بهترین اعمال اس┅✿💠❀💖❀💠✿┄"دبیر عربی" به ما یاد داد که مهدی اسم خاصی است که تنوین پذیر است!اما نگفت که مهدی خاص ترینـــ🌺اسم خاص است┅✿💠❀💖❀💠✿فدای غربتت آقای‌من🥺😔💔🌱کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیواربقیع : کارگران مشغولند به کار احداث ضریح...کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیوار بقیع : چند روزی مانده به اتمام ضریح۰۰۰۰۰کاش روزی بنویسند ✍🏻به دیواربقیع : مهدی فاطمه آید، به تماشای ضریح...کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیواربقیع : عید امسال، نماز ، صحن بقیع...کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیواربقیع : فلش راهنما ⬅️ ، مرقد زهرای شفیع😍😭😔┅✿💠❀💖❀💠✿┅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دوس پسرم میگه چرا اینجوری شدی اخه مگ من چیکار کردم همش شک داری بهم😐😐😐بخدا خل شدم منم همش شک دارم همش فکر میکنم داره خیانت میکنه بهم

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
2714
چرا خب اون بیچاره چه گناهی کرده باهاش دعوا میکنی؟

تو خواب دیدم داره چیکار میکنه

ازش بدم اومد😭😭

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

بخدا منم نسبت به دوست پسرم بی اعتماد شدم حس میکنم ازدواج کنیم میخواد چند تا چندتا هوو بیاره سرم بعدمنو بگیرا بزنه بخاطرشون خلاصه که اینجوری🙁🙁

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد💖💫

اینجا همچیش اندازه هفتاد درصد دروغه باور نکن دوستم شاید قسمتیش راست باشه ولی پیاز داغشو زیاد میکنن دیگه نمیدونن باعث شک در دل بقیه میشن احتمال ازهم پاشیدن زندگیها هست کم نیستن ادمای بیکار 

توصیه میکنم اصلا مطالب غیر علمی رو نخونی

بابانصف اینادروغه زندگی خودتابخاطره این‌ چرتا خراب نکن

میدونم 

نمیدونم چرا روم اثر گذاشت و خواب دیدم😔

2706