2737
2734
عوضش کن گل من😂😂😂 البته من به حرمت خونه پدری ترجیح دادم رابطه کامل خونه خودم باشه. ولی ماچ و بوس ه ...

اخه لا. پایی؟ 🙁🙁خیلی مزخرفه.... از پشت هم که دیگه اصصصلا

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد💖💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زنا هم همینطور هستن خب ولی دیگه خیلی تاکید میکنین رو مردا اصلا 80 درصد لذتش مال ماعه اونا وسیلن برام ...

انصافا زنا دلیل اولشون از ازدواج پیداکردن عشق و همراه و تکیه گاه و اینجور چیزاست کلا روحیه زنا و مردا خیلی متفاوته ، ۸۰ درصد هم برای اونایی هست که ببخشید ارگ اسم واژنی میشن نه روش های دیگه پس برای همه خانما صدق نمی کنه

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2738
بیخیال بابا اینجا مرد و زن از فاصله ده متری همو نگاه کنن طرف باردار میشه😂😂😂 اینم من برم به پی ...

😂😂😂😂 والا بخدا

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
نه اسپرم توی محیط خشک هم تا 30 دقیقه امکان زنده موندن داره بعدشم گفتم لباس زیر پوشیده زره فولادی که ...

😭😭😭😭😐😐😐 خدایا 

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
لامصعب انگار  اسپرم بروسلیه

احتمالش کمه ولی هست 😂😂😂😂از بروسلیم بدتره

توی کلاسای قبل از ازدواج درباره خیلی چیزای دیگه توضیح دادن که نمیشه گفت😂

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2706