2726
وقتی عقد کردی دیگه زنشی مطمئن باش اگه نبازشو برطرف نکنی زندگیت پر از دعوا و سردی عاطفی و خیانت میشه ...

چه سست عنصره پدسگ😂😐حالا ببینیم چی میشه ولی شب اول ازدواج یه چی دیگست😁

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد💖💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم یک به هزار شاید ولی هر حرفی هم قبول نکن حتی اگه دکتر بگه  نصف این دکترا مدرک به زور گرفت ...

من حرف هر کسی رو باور نکردم دکتریه ایشون که همه قبول دارنش و این که منی داخل شورت باشه و بپوشی احتمالش درسته یک در هزاره و خیلی خیلی کمه ولی احتمال داره شما هم هر جی رو می خواید می‌تونید باور کنید

وای از خودم بدم میاد اومدم تو این سایت

😥😥😥

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
2728
چه فرقی میکنه تو وقتی عقدی دیگه همسرش هستی دیگه گرفتدت 😂

اومدو عروسی نگرفت طلاقت داد... بعد نمیتونی دوباره ازدواج کنی چرا چون پرده نداری خیلیا با اون مشکل دارن میگن که شما عقد بودین غلط کردین رابطه جنسی داشتین

معمولا ما با سرچ زندگی نمیکنیم  دکتر گوگل چرت زیاد میفرماین شما یه لطفی کن با یه متخصص زنان ا ...

بیخیال بابا اینجا مرد و زن از فاصله ده متری همو نگاه کنن طرف باردار میشه😂😂😂

اینم من برم به ویکی پدیا اضافه کنم😂

اسپرم متحرکه بله درست آما اسپرمی که خارج بدن بریزه میمیره گل. توی محیط یدن زنده میمونه فقط. اونم امک ...

اسپرم توی محیط خشک هم تا 30 دقیقه امکان داره زنده بمونه😶

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
چه سست عنصره پدسگ😂😐حالا ببینیم چی میشه ولی شب اول ازدواج یه چی دیگست😁

اصل کاریو بندازی اون موقع یه حرفیه

ولی اینکه عقد کنی و فقط بوس ازاد باشه

غیرممکنه😂

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
شما یه مرد نشون بده اولین دلیلش برای ازدواج چیزی جز این باشه حتی اونیکه عاشقه این مورد توش خیلی پررن ...

زنا هم همینطور هستن خب ولی دیگه خیلی تاکید میکنین رو مردا اصلا 80 درصد لذتش مال ماعه اونا وسیلن برامون ایش😑بهم بر میخوره خو

این عقیده منه دیگه هرچند شخمیه😑

عوضش کن گل من😂😂😂 البته من به حرمت خونه پدری ترجیح دادم رابطه کامل خونه خودم باشه. ولی ماچ و بوس هم خیلی کمه😁😁😁مخصوصا اگر از قبل عاشق معشوق بوده باشین. حالا باز سنتی ادم میگه خجالت میکشن از هم

اصل کاریو بندازی اون موقع یه حرفیه ولی اینکه عقد کنی و فقط بوس ازاد باشه غیرممکنه😂

عه😐نمیدونم والا شاید چون عقد نکردم و مجردم اینجوری میگم 😁

اگه منی روی شورت بریزه امکان بارداری هست؟

نه عزیزم نگران نباش  امکانش نیست 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
با بکارت باردار میشن چون اسپرم میره داخل بدن از روی لباس یه چیز دیگس  خودتوت خنده تون نمیگیره ...

نه اسپرم توی محیط خشک هم تا 30 دقیقه امکان زنده موندن داره بعدشم گفتم لباس زیر پوشیده زره فولادی که نیست😂درزو کناره هاشو ... 

بهرحال حواسشو باید جمع کنه اگر مشکل داره

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2706