2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اسپرم متحرکه !بله امکانش هست و تا چندروزم زنده می مونه!میتونید توی سایت تاپیک بزنید چند نفر با داشتن.بکارت باردار شدن میبینین که هستن!

تحقیق کنید درباره بکارت با بارداری میبینین هست چون اسپرم متحرکه!و بسیار ریز !و اینکه ببخشید لباس زیر شما هم بهر حال کامل کاور نمیکنه مخصوصا توی اون وضعیت ! پس میبینین میشه

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
ی آقا بود تو فامیل بچه شیر ب شیر داشت و میگفت بچه ها نمیذارن رابطه داشته باشیم  فرداش فهمیدیم ...

اقا به کی میگفت این حرفو؟وای ددم وای

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
2720
جواب سوالت بود دیگ چشم من ازین ب بعد یه بلندگو میگیرم دسم ک آااااییی مردایی ک میخوان زن بگیرین حش، ...

یه جور میگین مردا ح. شری میشن انگار فقط واسه چیز کردن زن میگیرن شدیم وسیله براشون 😐

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد💖💫
اینجوری که شما بگی با مانتو هم امکان داره

نه دیگه تا اون حد 😁😁

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2714
اگه با نامزدت بودی ک اصلا حامله م بشی نباید نگران باشی

چرا با نامزد نگرانی ندارع؟! شاید شرایط مستقل شدن هنوز نذاشته باشن دلیل عروسی نکردن هم همینه که شرایطشو ندارن حالا یه بچه بندازن رو کول خودشون🤦😑🙄

مرسی اما لطفا لایک نکنید
اسپرم متحرکه !بله امکانش هست و تا چندروزم زنده می مونه!میتونید توی سایت تاپیک بزنید چند نفر با داشتن ...

اسپرم متحرکه بله درست آما اسپرمی که خارج بدن بریزه میمیره گل. توی محیط یدن زنده میمونه فقط. اونم امکانش باز کمه. اصلا بکارت کجا شرت کجا😂😂

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
😑برو از یه زنان خوب بپرس خیلی از دکتر های زنان این رو تایید می کنم دکتر مریم السادات حجازی هم تایید ...

عزیزم یک به هزار شاید ولی هر حرفی هم قبول نکن حتی اگه دکتر بگه 

نصف این دکترا مدرک به زور گرفتن چرت و پرت میگن ...

اسپرم توی محیط قلیایی و اسیدی رحم حرکت میکنه به تخمک میرسه 

توی فضای ازاد اونم روی شورت و ...اصلا تحرکش رو از دست میده ...

حتی برای ای یو ای یا ای وی اف ..اسپرم رو میریزن توی لیوان سریع میزارن توی دستگاه گرم کن ...بعد میشورن با ماده های شیمیایی ...بعد با سرنگ تزریق میکنن ...

اینکه گفته امکان بارداری هست از روی شورت  واقعا غیر قابل باور هست ...

اینا رو بیشتر برا مجردا میگن که بترسن دست از پا خطا نکنن 

حالا میخوای باورکن میخوای نکن 

ولی خیلی باحال بود اولش گفتم داری سر به سر اسی میزاری 😁

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
یعنی  ادم تا عقد میکنه خود به خود حشرش فعال میشه😂نمیدونم والا ولی من کاریم نمیکنم که بخواد ح. ...

چه فرقی میکنه تو وقتی عقدی دیگه همسرش هستی دیگه گرفتدت 😂

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
اسپرم متحرکه !بله امکانش هست و تا چندروزم زنده می مونه!میتونید توی سایت تاپیک بزنید چند نفر با داشتن ...

با بکارت باردار میشن چون اسپرم میره داخل بدن

از روی لباس یه چیز دیگس 

خودتوت خنده تون نمیگیره قاطی میکنین همه چیو؟؟؟

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
یه جور میگین مردا ح. شری میشن انگار فقط واسه چیز کردن زن میگیرن شدیم وسیله براشون 😐

شما یه مرد نشون بده اولین دلیلش برای ازدواج چیزی جز این باشه حتی اونیکه عاشقه این مورد توش خیلی پررنگه

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2706