2733
2734
به نظر من ادم حتی اگه نامزد یا عقده تا وقتی خونه باباست همون ماچ و بوس کفایت میکنه نه بیشتر😑

قبول ندارم حرفتو

مگه‌میشه اخه‌هیج پسری قبول نمیکنه

حتی دخترا هم بلخره یه نیازایی دارن دیکه

ادم ا ر ض ا نشه سگ اخلاقق میشه

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
خیلی از سایت ها می زنن امکان نداره ولی امکانش هست چون خیلی کم هست خیلیا هنوز نمی دونن

😂😂😂😂😂😂

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂گلم مطلبم علمیه امکانش هست😂👌🏻😐❤️❤️

بروووو جااانه من 😂😂😂😂ددم وااای 

اینا برا مجردا میگن چیز توی میز نکنن 😁

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2731
تبریک میگم اسی اسمشو چی میذارید؟😆

😂😂😂😂😂😂😂

با دعاهاتون خوشبخت میشم من به دلای پاک همتون ایمان دارم 💔🥀یه صلوات برا خوشبختیم بهم هدیه میکنی؟😭🙏🏻💓 من میخوام خوشحال باشم؛اما حتی واسه خوشحال شدن هم خستم😔💔🥀خدا چهارتا ازت میگیره یدونه بهت میده اندازه ی چهل تا دو،دوتای خداچهارتا نمیشه بهش اعتماد کن...♡:)
من شنیدم حتی اگه شلوار تنت باشه از روی دامنم حامله میشی☹

اقا شلوار یا دامن😶

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2738
🤫حاملگیو ول کن خداییی ولی 😂یا کامل کامل باش یا نباش کلا از رو شورت😬چه جوری تونستین😬 چه شدتی &n ...

وای ددم من دارم میترکم 😂😂😂😂😂

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
مگه ادم همیشه حشریه😐😐😐

اره

اگه متاهل باشی میدونی که اون اوایل ادم هست

بعد بیست و خوردی سال گشنگی میرسی به غذا

خب میخای عقدتو خالی کنی

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
معمولا ما با سرچ زندگی نمیکنیم  دکتر گوگل چرت زیاد میفرماین شما یه لطفی کن با یه متخصص زنان ا ...

عزیزم شما نیازی نیست به من بگی من اینو خوندم و از زنان پرسیدم شما هر جوری می خواید می تونید فکر کنید دکتر مریم السادات حجازیان این حرف رو تایید کردن

2706