1920
1924
جواب سوالت بود دیگ چشم من ازین ب بعد یه بلندگو میگیرم دسم ک آااااییی مردایی ک میخوان زن بگیرین حش، ...

یه جور میگین مردا ح. شری میشن انگار فقط واسه چیز کردن زن میگیرن شدیم وسیله براشون 😐

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد💖💫
اینجوری که شما بگی با مانتو هم امکان داره

نه دیگه تا اون حد 😁😁

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

تهرانی ها، انواع گوشت و مرغ تازه را در دوران قرنطینه از ما بخرید

اگه با نامزدت بودی ک اصلا حامله م بشی نباید نگران باشی

چرا با نامزد نگرانی ندارع؟! شاید شرایط مستقل شدن هنوز نذاشته باشن دلیل عروسی نکردن هم همینه که شرایطشو ندارن حالا یه بچه بندازن رو کول خودشون🤦😑🙄

اسپرم متحرکه !بله امکانش هست و تا چندروزم زنده می مونه!میتونید توی سایت تاپیک بزنید چند نفر با داشتن ...

اسپرم متحرکه بله درست آما اسپرمی که خارج بدن بریزه میمیره گل. توی محیط یدن زنده میمونه فقط. اونم امکانش باز کمه. اصلا بکارت کجا شرت کجا😂😂

1922
😑برو از یه زنان خوب بپرس خیلی از دکتر های زنان این رو تایید می کنم دکتر مریم السادات حجازی هم تایید ...

عزیزم یک به هزار شاید ولی هر حرفی هم قبول نکن حتی اگه دکتر بگه 

نصف این دکترا مدرک به زور گرفتن چرت و پرت میگن ...

اسپرم توی محیط قلیایی و اسیدی رحم حرکت میکنه به تخمک میرسه 

توی فضای ازاد اونم روی شورت و ...اصلا تحرکش رو از دست میده ...

حتی برای ای یو ای یا ای وی اف ..اسپرم رو میریزن توی لیوان سریع میزارن توی دستگاه گرم کن ...بعد میشورن با ماده های شیمیایی ...بعد با سرنگ تزریق میکنن ...

اینکه گفته امکان بارداری هست از روی شورت  واقعا غیر قابل باور هست ...

اینا رو بیشتر برا مجردا میگن که بترسن دست از پا خطا نکنن 

حالا میخوای باورکن میخوای نکن 

ولی خیلی باحال بود اولش گفتم داری سر به سر اسی میزاری 😁

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر الکیه خبری نی😅توروخدا لایک نکنید...
یعنی  ادم تا عقد میکنه خود به خود حشرش فعال میشه😂نمیدونم والا ولی من کاریم نمیکنم که بخواد ح. ...

چه فرقی میکنه تو وقتی عقدی دیگه همسرش هستی دیگه گرفتدت 😂

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
اسپرم متحرکه !بله امکانش هست و تا چندروزم زنده می مونه!میتونید توی سایت تاپیک بزنید چند نفر با داشتن ...

با بکارت باردار میشن چون اسپرم میره داخل بدن

از روی لباس یه چیز دیگس 

خودتوت خنده تون نمیگیره قاطی میکنین همه چیو؟؟؟

۹۹.۹.۱۰ چقدر بخندیم بهتون 😂 علاوه بر اینکه بهتون میخندیم بابت این تاریخ تو قرنطینه ام هستیم😂😂
یه جور میگین مردا ح. شری میشن انگار فقط واسه چیز کردن زن میگیرن شدیم وسیله براشون 😐

شما یه مرد نشون بده اولین دلیلش برای ازدواج چیزی جز این باشه حتی اونیکه عاشقه این مورد توش خیلی پررنگه

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
1911
وقتی عقد کردی دیگه زنشی مطمئن باش اگه نبازشو برطرف نکنی زندگیت پر از دعوا و سردی عاطفی و خیانت میشه ...

چه سست عنصره پدسگ😂😐حالا ببینیم چی میشه ولی شب اول ازدواج یه چی دیگست😁

عزیزم یک به هزار شاید ولی هر حرفی هم قبول نکن حتی اگه دکتر بگه  نصف این دکترا مدرک به زور گرفت ...

من حرف هر کسی رو باور نکردم دکتریه ایشون که همه قبول دارنش و این که منی داخل شورت باشه و بپوشی احتمالش درسته یک در هزاره و خیلی خیلی کمه ولی احتمال داره شما هم هر جی رو می خواید می‌تونید باور کنید

چه فرقی میکنه تو وقتی عقدی دیگه همسرش هستی دیگه گرفتدت 😂

اومدو عروسی نگرفت طلاقت داد... بعد نمیتونی دوباره ازدواج کنی چرا چون پرده نداری خیلیا با اون مشکل دارن میگن که شما عقد بودین غلط کردین رابطه جنسی داشتین

1826
معمولا ما با سرچ زندگی نمیکنیم  دکتر گوگل چرت زیاد میفرماین شما یه لطفی کن با یه متخصص زنان ا ...

بیخیال بابا اینجا مرد و زن از فاصله ده متری همو نگاه کنن طرف باردار میشه😂😂😂

اینم من برم به ویکی پدیا اضافه کنم😂

اسپرم متحرکه بله درست آما اسپرمی که خارج بدن بریزه میمیره گل. توی محیط یدن زنده میمونه فقط. اونم امک ...

اسپرم توی محیط خشک هم تا 30 دقیقه امکان داره زنده بمونه😶

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
چه سست عنصره پدسگ😂😐حالا ببینیم چی میشه ولی شب اول ازدواج یه چی دیگست😁

اصل کاریو بندازی اون موقع یه حرفیه

ولی اینکه عقد کنی و فقط بوس ازاد باشه

غیرممکنه😂

نیلی جون زندگیمو بهت مدیونم عاشقتم بهترینم💖
شما یه مرد نشون بده اولین دلیلش برای ازدواج چیزی جز این باشه حتی اونیکه عاشقه این مورد توش خیلی پررن ...

زنا هم همینطور هستن خب ولی دیگه خیلی تاکید میکنین رو مردا اصلا 80 درصد لذتش مال ماعه اونا وسیلن برامون ایش😑بهم بر میخوره خو

این عقیده منه دیگه هرچند شخمیه😑

عوضش کن گل من😂😂😂 البته من به حرمت خونه پدری ترجیح دادم رابطه کامل خونه خودم باشه. ولی ماچ و بوس هم خیلی کمه😁😁😁مخصوصا اگر از قبل عاشق معشوق بوده باشین. حالا باز سنتی ادم میگه خجالت میکشن از هم

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت😍 هنوز 9 آذر نشده به ارزوهام رسیدم. یعنی میشه تا عید بگیم کروناااا رفت؟ 
1918