2733
2734

چند هفته رفتی؟کامل معلومه دیگه تو انومالی

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 

حتما گفته دختره ولی امیدواری پسر باشه 😒😒😒😒

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انومالی شک توش نیست مگه اینکه نخوای قبول کنی

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه

۱۷ هفته بمن گف دختره اما ۲۴ هفته جای دیگه رفتم گف چه پسر شیطوونیه منو شوهرم یدفه گفیم پسرررررر  مامانم بعضی از وسایلای دخترونرو که خریده بودو عوض کرد بعضی لباسام موند پسرم پوشید صورتی بودن 🤭🤭

۱۷ هفته بمن گف دختره اما ۲۴ هفته جای دیگه رفتم گف چه پسر شیطوونیه منو شوهرم یدفه گفیم پسرررررر   ...

همین دیگ منم میگم قطعی نگف موندم لباس چ رنگی بخرم دلم خودمم قبول نمیکنه شوهرم رفته قروقاطی چنتا گرفته 

2738
همین دیگ منم میگم قطعی نگف موندم لباس چ رنگی بخرم دلم خودمم قبول نمیکنه شوهرم رفته قروقاطی چنتا گرفت ...

عزیزم اسپورت بخر ....دیگه رنگ صورتی و ابی دمده شده ...خاکستری بخر مثلا کالسکه و کریر و اینا ی رنگی بگیر ک هم دخترونه باشه هم پسرونه 

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
۱۷ هفته بمن گف دختره اما ۲۴ هفته جای دیگه رفتم گف چه پسر شیطوونیه منو شوهرم یدفه گفیم پسرررررر   ...

قطعی بهت گفته بوددختره

خدای مهربون  ی خونه خوب توجایی که دوست دارم به من وعشقم بده ی سلامتی به هرکی امضا میخونه بده به خانواده من هم سلامتی بده تا سالیان سال کنار هم باخوبی وخوشی زندگی کنیم! خدایا هیشکی ومحتاج هیشکی نکن /امیدوارم همتون خوش وشاد باشین.خداجون دخملم تنهاست گناه داره ی بچه دیگه بهم بده 
قطعی بهت گفته بوددختره

اره منم اومدم به همه گفتم دختره دبگه کل فامیل میدونستن که دختره بدنیااومدنی هم خیلیاشون لباس دخترونه اورده بودن بعد که فهمیدن پسره تعجب کردن تااسم پسرمو گفتم کپپپ کردن گفتن چرااسم پسرونه گذاشتین 😫

اره منم اومدم به همه گفتم دختره دبگه کل فامیل میدونستن که دختره بدنیااومدنی هم خیلیاشون لباس دخترونه ...

علائمت چطور بود شکل شکمت ویارت لیز میخورد یا ضربه میزد میشه برام بگی عزیزم شکمت گنده بود یا گرد بودو کوچیک 

علائمت چطور بود شکل شکمت ویارت لیز میخورد یا ضربه میزد میشه برام بگی عزیزم شکمت گنده بود یا گرد بودو ...

اصلا ویار نداشتم فقط بی اشتها بودم همش میخوابیدم تقریبا ازماه ۷به بعد شکمم اومد پایین اولین روز ۳۶ هفته دورازجونت کیسه ابم‌پاره شد سزارین شد بماند که چقد پرستارا ترسوندم عوضیا حالا بیمارستان خصوصی بودم بچم ۱۸۰۰ گرم شد وزنش 

2706