2726
عنوان

😐 درست دو روز مونده به عروسی من چرا باید یکی بمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 37 پست

فک کنم کرونا هستش گلم😐باید یکی بمیره ببینید نمی شه بگیرید کرونا جلودار نیست؟😐ناراحت شدم خدا بیامرزه کجا عروسی می خپاستید بگیرید بزار ۴۰ رو بگذره بعدش بگیر می‌توانم درک کنم سخته😑💔

دقیقا شب قبل از بله برون عموم پدر بزرگم چرا باید بمیره؟ هر چیز حکمتی داره عزیزم.تو که نمیدونی خدا م ...

☹️ دوباره میخوایم عروسی بگیریم هی یکی فوت میشه

اه لباس عروسمو چیکار کنم وقت آتلیه آرایشگاه

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با چند نفر؟

50

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖
نه رستوران یه جشن ساده کوچولو

خیلی ها از همین جشن های ساده کوچولو مبتلا شدن.

خیلیا الان فقط رفتن آتلیه عکس گرفتن رفتن سر خونه زندگیشون.چه کاری هم هست تو این گرونی مهمونی دادن.پول اون مهمونی رو بردارید باهاش زندگیتونو شروع کنید.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2728
☹️ دوباره میخوایم عروسی بگیریم هی یکی فوت میشه اه لباس عروسمو چیکار کنم وقت آتلیه آرایشگاه

بگو فامیل شوهرم میگن باید عرووسی بگیرید برید😐

حالا شام ندید چی میشه؟

برو ارایشگاه بعدم کلیپ بگیر

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

فقط پروفایلت😂

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

کاملا درکت میکنم...برا عروسیم کلی ذوق شوق تاریخ تعیین کردیم ولی خانوادا شوهرم راضی نبودن زورشون اورده بود ک شوهرم اصلا نذاشت اونا دخالت کنن خودش برام همچی خرید منم اصلا نظرشونو نمیپرسیدم چون هزارتومنم کمک شوهرم نکردن برا عروسی عاقا سرتو درد نیارم😂یهو خاله مادرشوهرم مرد صد سالشم بود مادرشوهرمم لز فرصت استفاده کرد گفت باید تا چهلم صبر کنین میخاستن یکاری کنن ک بره بعد دوماه محرم و صفر عاقا دیگه منم کوره آتیش بودم😂😂دیگه دوروز بعد چهلم عروسی کردیم 

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

منم میخوام۲۸بگیرم یه عقد خصوصی

بزرگ‌ترا گفتن یه مدت طولانی هر روز اینطور میکنین دیگه رفته رفته از چشم میفتین

خودشونم کادر درمان هستن بی فکرم نیستن

چون شرایط خاصه همون برو سرخونه زندگیت 

ای بابا 

بچا ای ۵۰ مفر تو یه باغ بگیرین محیط باز و از هم فاصله داشته باشن اشکالن نداره

چدن فضای باز از طریق تنفس زیاد مبتلا نمیشی مگر اینکه رو بوسی چیزی که الان دیگه خز شده دس گرفتن و روبوسی😂

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
2706