1874
1924

ای بابا 

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖

هتل میگیرین؟

🥀🌸روز 99/9/9بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد🦋🍀🌷کسی که از یه خانم🧕🏻انتظار فرشته🧚‍♂️ بودن و داره پس باید براش بهشتو🍁فراهم کنه مگه الکیه🌿🌺😑🤨اگه لایکم کردی همراهش یه صلواتم برای مشکلم میفرستی🌸🌼🙏🏻 (کاربر قدیمی🏵️.ترکیده نشدم ایمیلمو پاک کردم) 🐝🌲در ضمن🌸🦄 هر کی که تو امضاش🍃 دعا و صلوات لازم داره براش میفرستم و لایکتون میکنم😚💮🌹☺️مرد متاهلی در مجلس گفت:زن مانند کفش می‌ماند کهنه که شد میشد آن را عوض کرد و کفش نو به پاک کرد...🌾🍂🍁حکیمی در میان جمع گفت:بله این مرد درست می‌گوید! برای مردی که خودش را در حد پا بداند زن برایش همچون کفش می‌ماند...!اما مردی که خود را در حد سر بداند زن برایش همچون تاج می‌ماند...🍀انتخاب با خودته سر باشی یا در حد پا بمونی🍃🌲این متن و میدوستم:🥀💕زندگی از مرگ پرسید:چرا انسان ها عاشق من هستند ولی از تو متنفرند؟ مرگ پاسخ داد🐣:برای اینکه تو یک دروغ زیبایی و من حقیقتی تلخ...🥀🌺 درخت بامبو 5 سال زیر خاک میمونه و رشدش دیده نمیشه اما در سال پنجم 25 متر رشد میکنه! 😶😲پس صبور باش🙃اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنآئِكَ عَلَيْكَ مِنّى سَلامُ اللّهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَ بَقِىَ اللَّيْلُ وَ النَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللّهُ اخِرَالْعَهْدِ مِنّى لِزِيارَتِكُمْ اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ😔🤲🏻

اگه مشکلای فرزندتون شما رو ناامید کرده، پیشنهاد میدم تو این دوره تربیت فرزند شرکت کنین.

پرداخت قسطی هم داره...

مگه کرونا نیست 😐😐

💝حافظ کل قران💝اگه سوالی دارین بپرسین در حد توانم کمکتون میکنم 🌹برادر عزیزم(دوست شهید)رضاحاجی زاده +میشه برای شادی روح ایشون صلوات بفرستین😇 آقا جان تمام این سالها که درســـ📖ــــ خواندیم:"دبیر ریاضی" به ما نگفت که حد غربت تو وقتی شیعیانت به گناه⛔️ نزدیک می شوند بی نهایت است"دبیر شیمی" نگفت که اگر عشق و ایمان و معرفت با هم ترکیب شوند ،شرایطــ😍ظهور تو مهیا میشود ✿💠❀💖❀💠✿"دبیر زیست" نگفت که این صدای تپش قلب نیست صدای بی قراری دل برای مهدیست💔..!"دبیر فیزیک" نگفت که جاذبه زمین اشک🥺 های غریبانه توست..نگفت که جاذبه ی زمین🌎 به همان سمتیست که تو هستی"دبیر ادبیات" از عشق مجنون به لیلی ، از غیرت فرهاد گفتـــ😐ــــ ، اما از عشق شیعه به مهدی، از غیرتش به زهرا(س)نگفت...┅┅✿💠❀💖❀💠✿┅┅دبیر تاریخ" نگفت که اماممان امسال سال چندم غربتش است و اینکه نگفتــ😕 غربت اهل بیت علی(ع) از کی شروع شد و تا کی ادامه دارد"دبیر دینی" فقط گفت که انتظار فرجــ از بهترین اعمال👌 است اما نگفت که انتظار فرج یعنی گناه❌ نکنیم و یعنی گناه نکردن از بهترین اعمال اس┅✿💠❀💖❀💠✿┄"دبیر عربی" به ما یاد داد که مهدی اسم خاصی است که تنوین پذیر است!اما نگفت که مهدی خاص ترینـــ🌺اسم خاص است┅✿💠❀💖❀💠✿فدای غربتت آقای‌من🥺😔💔🌱کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیواربقیع : کارگران مشغولند به کار احداث ضریح...کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیوار بقیع : چند روزی مانده به اتمام ضریح۰۰۰۰۰کاش روزی بنویسند ✍🏻به دیواربقیع : مهدی فاطمه آید، به تماشای ضریح...کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیواربقیع : عید امسال، نماز ، صحن بقیع...کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیواربقیع : فلش راهنما ⬅️ ، مرقد زهرای شفیع😍😭😔┅✿💠❀💖❀💠✿┅
1922

دقیقا شب قبل از بله برون عموم پدر بزرگم چرا باید بمیره؟

هر چیز حکمتی داره عزیزم.تو که نمیدونی خدا میدونه

«DracoDormiensNunquamTitilandus» این ‌یک‌ هشدار‌ از طرف بلاتریکس لسترنج است...آواداکداورا...کسی زنده موند؟  یک عدد پاترهد  ساحره‌ای جامانده از هاگوارتز   @آبنبات_عسلی_۷۶ دوستی واقعی در فضای مجازی طرفدار دوآتیشه۲۵بند🎧🎵کتابخوان حرفه‌ای📚عاشق حافظ و مولوی💞#من_دارم_با_خدا_پادشاهی_میکنم👑
اخی   چه بد حالا کی فوت شده 😠

زنعموم

😐

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖

میخاستی جشن بگیری؟؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

خداروشکر از این بدتر نشد🧐

شاید ی اتفاق بدتر میخواسته بیوفته

تو باشی چنان سبزم که بهار منم💛خُدایی که مَن شِناختَم دقیقا اون لَحظه‌ای که هیچ اُمیدی نَداری و تاریک تَرین لَحَظاتِت رو تَجرُبه می کُنی ، اگه دِلِتو بِهِش بِدی چِنان آفتابی به زِندِگیت میندازه که نورِش تمام دنیایِ اطرافِت رو روشن می کنه🌿♥️
1911

چه عروسی؟ عزیزم بدون هیچ مراسمی برو سر خونه و زندگیت.همه کرونا دارن یا ناقلن.یکیش خوده من که تادیروز نمیدونستم کرونا دارم😔

من از سال ۹۰ عضو بودم ولی نمیدونم چرا کاربریم ترکید.من یه پیشکسوتم 😍😍😐😂😂🤣🤣❤
هتل میگیرین؟

نه رستوران یه جشن ساده کوچولو

الان چه وقت عروسیه

نکته کلفتی بود.

اصلا حکمت فوت زن عموش هم همین بوده.که عروسی نگیرن

«DracoDormiensNunquamTitilandus» این ‌یک‌ هشدار‌ از طرف بلاتریکس لسترنج است...آواداکداورا...کسی زنده موند؟  یک عدد پاترهد  ساحره‌ای جامانده از هاگوارتز   @آبنبات_عسلی_۷۶ دوستی واقعی در فضای مجازی طرفدار دوآتیشه۲۵بند🎧🎵کتابخوان حرفه‌ای📚عاشق حافظ و مولوی💞#من_دارم_با_خدا_پادشاهی_میکنم👑

با چند نفر؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
1826

فک کنم کرونا هستش گلم😐باید یکی بمیره ببینید نمی شه بگیرید کرونا جلودار نیست؟😐ناراحت شدم خدا بیامرزه کجا عروسی می خپاستید بگیرید بزار ۴۰ رو بگذره بعدش بگیر می‌توانم درک کنم سخته😑💔

دقیقا شب قبل از بله برون عموم پدر بزرگم چرا باید بمیره؟ هر چیز حکمتی داره عزیزم.تو که نمیدونی خدا م ...

☹️ دوباره میخوایم عروسی بگیریم هی یکی فوت میشه

اه لباس عروسمو چیکار کنم وقت آتلیه آرایشگاه

با چند نفر؟

50

خیلی ها از همین جشن های ساده کوچولو مبتلا شدن.

خیلیا الان فقط رفتن آتلیه عکس گرفتن رفتن سر خونه زندگیشون.چه کاری هم هست تو این گرونی مهمونی دادن.پول اون مهمونی رو بردارید باهاش زندگیتونو شروع کنید.