2737
2734
عنوان

یه سوال بدجور ذهنمو مشغول کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 36 پست
😶☹️اونوقت من ک تو عقد باردار شدم چی ☹️

تو دیگه هیچی 😂فقط برا ماست که بچه نداریم😂

شمام تا یکی دوسال تازه عروسی دیگه

در کل فک.میکنم سال اول زندگی میگن

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

آخه هنوز سه سالم نشده عروسی کردیم 😶سه سال ک چیزی نیس 😭😭😭😭😭😭 دوتا نی نی دارم الان

9/9/99 🌹سالگرد ازدواجمونه 😁😁😁🤭.خانومی هنرمند هستم و خالق یه عالمه عروسک خوشگل.لباس سیسمونی هم دارم برای فروش🤗🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو دیگه هیچی 😂فقط برا ماست که بچه نداریم😂 شمام تا یکی دوسال تازه عروسی دیگه در کل فک.میکنم سال ا ...

آخه ی جاری دارم تازه بچه دار شده 7ساله ازدواج کرده 

اونوقت بچه ک نداشت انقدر تیکه ب من مینداخت سر همین 

9/9/99 🌹سالگرد ازدواجمونه 😁😁😁🤭.خانومی هنرمند هستم و خالق یه عالمه عروسک خوشگل.لباس سیسمونی هم دارم برای فروش🤗🙃
2728
آخه هنوز سه سالم نشده عروسی کردیم 😶سه سال ک چیزی نیس 😭😭😭😭😭😭 دوتا نی نی دارم الان

تو که از من بیشتر عجله داشتی 

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
2738
آخه ی جاری دارم تازه بچه دار شده 7ساله ازدواج کرده  اونوقت بچه ک نداشت انقدر تیکه ب من مینداخت ...

ولش کن عامو جاریِ و تیکه هاش😂

سخت نگیر زندگی شما به هیچکس مربوط نیست 

اگر اینبار گفت بگو من تو شیکمم نگه میدارم و بعدش بزرگش میکنم خرجشم شوهرم.میده حرصشو بقیه میخورن😂

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
ولش کن عامو جاریِ و تیکه هاش😂 سخت نگیر زندگی شما به هیچکس مربوط نیست  اگر اینبار گفت بگو من ...

🤣🤣🤣🤣دمت گرم مرسی

2706