1920
1924
عنوان

یه سوال بدجور ذهنمو مشغول کرده

499 بازدید | 36 پست

تا چند سال بعد عروسی میگن تازه عروس؟؟؟🤔

9/9/99 🌹سالگرد ازدواجمونه 😁😁😁🤭.خانومی هنرمند هستم و خالق یه عالمه عروسک خوشگل.لباس سیسمونی هم دارم برای فروش🤗🙃

تا بچه دار نشدی😂

من ۶سال ازدواج کردم بچه ندارم،هنوز از نظر بعضی ها تازه عروسم😅

🧿اگر تو تاپیک من کامنتی خواهی گذاشت که احساس میکنی منجر به پربازدید شدن تاپیک میشه و چند ساعت بعد به چند جات فشار میاد و دوست داری خودت و من و تیکه تیکه کنی از عصبانیت، دوست عزیز لطف کن کامنت نذار،شرکت نکن،ممنون پیشاپیش🙏😬

حرررراج استثنایی خرید باکس

تخفیف ۵۰% شال و روسری

فرصت کلیک تا ۳آذر

طرف ما معمولا تا ی سال میگن تازه عروس

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1922
تا بچه دار نشدی😂 من ۶سال ازدواج کردم بچه ندارم،هنوز از نظر بعضی ها تازه عروسم😅

ععههههه بمنم همینو میگن😂منم 6 ساله😂

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
تا بچه دار نشدی😂 من ۶سال ازدواج کردم بچه ندارم،هنوز از نظر بعضی ها تازه عروسم😅

😶☹️اونوقت من ک تو عقد باردار شدم چی ☹️

9/9/99 🌹سالگرد ازدواجمونه 😁😁😁🤭.خانومی هنرمند هستم و خالق یه عالمه عروسک خوشگل.لباس سیسمونی هم دارم برای فروش🤗🙃

تا قبل بچه  

خدا جونم مرسی پسر خوشگلمو بهم سالم رسوندی 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍۱۲مهر کودک نوپای زندگیم ۷ ساله شد 😍😍😍😍انشاالله بشه ۷۰ ساله  😍😍من یک دخترم یک زن یک مادر  به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊
ععههههه بمنم همینو میگن😂منم 6 ساله😂

خوبه،ادم احساس جوونی میکنه😂

🧿اگر تو تاپیک من کامنتی خواهی گذاشت که احساس میکنی منجر به پربازدید شدن تاپیک میشه و چند ساعت بعد به چند جات فشار میاد و دوست داری خودت و من و تیکه تیکه کنی از عصبانیت، دوست عزیز لطف کن کامنت نذار،شرکت نکن،ممنون پیشاپیش🙏😬
1911

😁😁😁دیگه تموم شد همه چیز الان مامان نی نی هستی 

خدا جونم مرسی پسر خوشگلمو بهم سالم رسوندی 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍۱۲مهر کودک نوپای زندگیم ۷ ساله شد 😍😍😍😍انشاالله بشه ۷۰ ساله  😍😍من یک دخترم یک زن یک مادر  به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊

تو دیگه تازه عروس نیستی،مادر داری میشی😂😂😂

😁😁😁دیگه تموم شد همه چیز الان مامان نی نی هستی 

☹️😭😭😭در حق من ظلم شده

فک کنم تا یه سال 

بچه از باباش میپرسه :بابا وقتی با مامان رفتی ماه عسل منم باهاتون بودم؟؟ پدره میگه:آره پسرم.. رفتنی با من بودی، برگشتنی با مامانت!😂😂‏من 99 %موقعیت های خوبمو از ترس اینکه بابام این شخص رو فرستاده امتحانم کنه از دست دادم 😂 😂چشمهای مردان در خیابان وقتی خانمشون حواسش نیست👇🏼(→_→)(←_←)( *_^ )و وقتی خانمشون نگاهشون میکنه👇🏼(↓ _ ↓) ‎‌‌‎‌‎‌‌‌‌‎‌‌بابام همیشه میگفت تو خونه لباس درست بپوش، گوش نمیکردم..وقتی زلزله تموم شد و دیدم همسایه ها دارن تو کوچه به شلوارک باب اسفنجیم بد نگاهم میکنن تازه منظورشو فهمیدم😂😂‎‌‌‎‌‎‌‌‌‌‎‌‌من از زلزله نمی ترسممن از اون پسر 14 ساله ای میترسم که که به دوس دخترش میگه: عزیزم چرا از زلزله می‌ترسی؟ من باهاتم خانومی🥴یه خانومی تو لرستان بعد از 18 ساعت تو سردخونه بودن یهو زنده شدهاحتمالا یادش افتاده یه مسئله خیلی مهمی راجب خواهر شوهرش به مامانش نگفته😅😁‏شما برو مدرسه دخترونه داد بزن فاطی ، همه برمیگردن اون یه نفریم که بر نمیگرده زهراعه😂😂پرچم ایران سه رنگه:سبزش واسه سیداسسفیدش واسه آخونداسقرمزش واسه شهیداساون میله 4 متری هست؟!اون واسه ماس😂تو تبلیغ پوشک بچه‌هه میگه دوسِت دارم مای‌بیبی خب پدرسگ تو که انقد خوب حرف میزنی بگو من عن دارم اینقد خرج رو‌ دست ننه بابات نذار 🤨
1826

تو دیگه هیچی 😂فقط برا ماست که بچه نداریم😂

شمام تا یکی دوسال تازه عروسی دیگه

در کل فک.میکنم سال اول زندگی میگن

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

آخه هنوز سه سالم نشده عروسی کردیم 😶سه سال ک چیزی نیس 😭😭😭😭😭😭 دوتا نی نی دارم الان

تو دیگه هیچی 😂فقط برا ماست که بچه نداریم😂 شمام تا یکی دوسال تازه عروسی دیگه در کل فک.میکنم سال ا ...

آخه ی جاری دارم تازه بچه دار شده 7ساله ازدواج کرده 

اونوقت بچه ک نداشت انقدر تیکه ب من مینداخت سر همین 

1918