2733
2734
عنوان

شما قضاوت کنید و نظرتون رو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 22 پست
گاهی ممکنه آدم توی دعوا بدجنس بشه و بگه ولی اینکه مدام بخواد از حساسیت ها و نقطه ضعف های طرف مقابلش ...

خوب چطور باش برخورد کنم

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهره من دیشب یه حرفی زده نمیدونم ناراحت باشم یا خوشحال گفت بعد ازدواج همش به طلاق فکر میکردم ولی ا ...

قبل سه سال چطوری بودی مگه

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
من تقریبا همه ی اقایونی ک دیدم ی درجاتی اینحوری ان،حالا یکی کمتر یکی بیشتر هیچی‌نرچی گفت ب روی خودت ...

خیلی سعی میکنم بیخیال باشم ولی نمیتونم

2731
نقطه ضعف ندی دسشون اگه هم دای به رو خودت نیاری بدت میاد یه جوری تایید کتی دیگه میفهمه با اون نمیشه ح ...

وقتی ازت ایراد میگیره بگی بله درسته

خوب چطور باش برخورد کنم

والا نمی دونم من اگر باشم سعی می کنم نقطه ضعف ندم دستش اگرم دادم وقتی داره به روم میاره یه طور رفتار می کنم که برام مهم نیست انقدر بگه تا از سرش بیفته. یه کار دیگه هم که ممکنه بکنم اینکه بذارم توی موقعیت مناسب عین رفتار خودش رو تحویلش بدم و بعد به روش بیارم بفهمه چقدر کار آزاردهنده ایه این کار. البته آخری رو توصیه نمی کنم کلا مقابله به مثل کار درستی نیست در زندگی مشترک

آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست.
قبل سه سال چطوری بودی مگه

همش قهر‌و و حسابش نمیکردم

بیشتر با خانوادم و طرف خانوادم بودم تا اون

ولی الان شوهرم اولویته اولم شده  تو خونه بگو و بخندم زیاد شده

محبت میکنم بهش  اولا مغرور بودم زیاددد الان نه

وقتی ازت ایراد میگیره بگی بله درسته

مثلا من یه بار به شورم گفتم پاهات لاغره هیچ شلواری نمیاد بهت بعد برگشت گفت چکار کنم منم دوسش داشتم خدا آفریده دست خودم نبوده  ومن پشیمون از حرفم 

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
2738