1920
1924

دیگه چیزی نمیگه در مورد حس ششم

میشه واسه خوشبختیم و ارامشم صلوات بفرستی؟؟  تو که نمی‌دانی اما آدمی به نقطه‌ای می‌رسدکه پی می‌بَرد قرار نیست «هیچ»اتفاق تازه‌ای رخ دهد اما...صبر می‌کندصبر می‌کندصَبر...                          
دیگه چیزی نمیگه در مورد حس ششم

وای کل خاندان نعمتیان ریختن تو سایت 😂😂

ﺭﻭﺯﻫﺎﯼِ ﺭﻓﺘﻪﺑﻪ ﭼﻮﺏ کبریت‌هایِ ﺳﻮﺧﺘﻪمی‌مانند،ﻫﺮﮐﺎﺭﯼمی‌خواهی ﺑﮑﻦ،ﺁن‌ها ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺭﻭﺷﻦنمی‌شوندﻓﻘﻂﺳﯿﺎﻫﯽِﺁن‌ها ﺩﺳﺘﺖ ﺭﺍ ﺁﻟﻮﺩﻩ می‌کند…ﺭﻭﺯﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﯿﻬﻮﺩﻩ ﻧﺴﻮﺯﺍﻥ،زندگی رارنگی تازه بزن...
وای کل خاندان نعمتیان ریختن تو سایت 😂😂

همه دارن میرن😂

خواهرشوهرم و برادرشوهرم ک ترکیدن😅

میشه واسه خوشبختیم و ارامشم صلوات بفرستی؟؟  تو که نمی‌دانی اما آدمی به نقطه‌ای می‌رسدکه پی می‌بَرد قرار نیست «هیچ»اتفاق تازه‌ای رخ دهد اما...صبر می‌کندصبر می‌کندصَبر...                          

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922
همه دارن میرن😂 خواهرشوهرم و برادرشوهرم ک ترکیدن😅

صلوات واسه خوشبختیت فرستادم 

ﺭﻭﺯﻫﺎﯼِ ﺭﻓﺘﻪﺑﻪ ﭼﻮﺏ کبریت‌هایِ ﺳﻮﺧﺘﻪمی‌مانند،ﻫﺮﮐﺎﺭﯼمی‌خواهی ﺑﮑﻦ،ﺁن‌ها ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺭﻭﺷﻦنمی‌شوندﻓﻘﻂﺳﯿﺎﻫﯽِﺁن‌ها ﺩﺳﺘﺖ ﺭﺍ ﺁﻟﻮﺩﻩ می‌کند…ﺭﻭﺯﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﯿﻬﻮﺩﻩ ﻧﺴﻮﺯﺍﻥ،زندگی رارنگی تازه بزن...
کلا درست میگفت؟

نمیدونم..واسه من چیزی نگفتن

صلوات واسه خوشبختیت فرستادم 

ممنونم عزیزم😍😍❤

1911

خیلی برام عجیبه خودتون رو درگیر اینجا میکنید و رو حرف کاربرای اینجا حساب باز میکنید...

از کجا معلوم این افراد راست بگن؟؟!!

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
1904
ببخشید الکی نظر ندید

دعوات کردن جاری؟😂😂🤣

پا گذاشتم تو یه سال جدید از زندگیم که دوباره تکرار نمیشه😉خدایا فقط ازت میخوام اشتباهات جدیدی رو تجربه کنم و اشتباهات گذشته رو تکرار نکنم🙂از همه کسایی که بهم بدی کردن تشکر میکنم😘👋🏻از کسایی که منو زدن زمین تشکر میکنم😌چون بهم کمک کردن یه بار دیگه بلند شم😍💪🏻تو سالی که گذشت یاد گرفتم خودم باشم😎یاد گرفتم هرچی هستم خوبم🤭یاد گرفتم هیچکی نمیتونه من باشه و من نمیتونم هیچکی بشم🤫همینم که هستم😊💕از خدا ممنونم که تنم سالمه😘😍🤲🏻خدایا ازت میخوام امسال محتاج نامردات نباشم🙂🙏🏻از مادرم بی نهایت تشکر میکنم چون تو تمام عمرم تنها کسی بوده که بدون چشم داشت و از ته دل پشتم بودو دوستم داشت😍😘💕😇😍به خودم قول میدم سال دیگه همین روز روز تولدم به ارزوهام رسیده باشم😝💪🏻و بگم خدایا مرسی که هستی😍😘💕