2726
عنوان

هجده سال عاشقی

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 73 پست
از کجا معلوم شد درغه

دیروز تایپیک زدن براش عکساش نتی بود داستانم مال یکی دیگه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون که دروغ بود

اون داستان دروغ بود اما تو واقعيت هم ازاين داستانها هست چند سال پيش براي يكي از اشناهاي ما اتفاق افتاد اما يه بچه داشتن و شوهرش ٢٩سالع بود تو خواب ايست قلبي كرد بايدقدر هر لحظه امونو بدونيم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2728

دختر یکی از اقوام نزدیکمون با یه بچه دو ساله ، همسرش رک از دست داد.الان سالهاست به عشق همسرس تنها زندگی میکنه

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵

بعد از خوندن داستان بقدری عشق به همسر میدادم که همسر تعجب کرده بود  تا صبح بلند میشدم چکش میکردم که ایست قلبی نکرده باشه🤣🤣

ملت جو زده که میگن ماییم

باور بفرمایید هر دفعه غذا درست میکردم فاتحه شو، هدیه به روح داریوش میفرستادم😂😂😂😂😂

چرا بعضیا میان دروغ میگن چی بهشون میرسه واقعا

بیکاری،کمبود محبت،مشکلات زندگی و.....

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
چرا بعضیا میان دروغ میگن چی بهشون میرسه واقعا

عقده 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
دختر یکی از اقوام نزدیکمون با یه بچه دو ساله ، همسرش رک از دست داد.الان سالهاست به عشق همسرس تنها زن ...

اصلا برای یه خانم سخته دوباره ازدواج کنه اونم زن با این همه احساسات و وفاداری

بعد از خوندن داستان بقدری عشق به همسر میدادم که همسر تعجب کرده بود  تا صبح بلند میشدم چکش میکرد ...

من نصفه خوندم تا بعد زایمانش ک رفتن خونه خودشون،بعدش چی شد

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
در باره اون تاپیک پربازدید که میگن دروغ بوده ولی خیلی روم اثر داشت

من نبودم 3 روز الان هست یاترکید

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2706