2726
عنوان

هجده سال عاشقی

829 بازدید | 73 پست

بنظرم برا هرکی مسخره بود برا من کلی حرف داشت.

داشتم تو روز مرگیام فراموش میکردم مردی رو که سالهاست کنارمه ... عاشقمه.... برام تا قله قاف میره ... و پشتم به بودنش گرمه.

من از استارتر اون داستان ممنونم ...

گرچه دروغ بود اما باعث شد بیشتر حواسم به عشق واقعی زندگیم باشه ...

از وقتی اونو خوندم همش برای همسرم دعا میکنم... تا سایه عشقش به سرم ابدی باشه

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵

اون که دروغ بود

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کو کجا خودندی

تو پر بازدیدا بود 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

جریان چیست چه برایمان اوردی

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
اون که دروغ بود

مهم زندگی واقعیه که راسته

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵

دقیقا چطور بود داستانش؟؟؟ چی میگفت مگه

یه وقتا بیرون از خودت دنبال یه چیزی می‌گردی. اما نمی‌دونی چی. یه اتفاق، یا یه نفر، یا یه چیز؛ یه چیز که باید، که قراره حالتو خوب کنه. یه حس انتظار عجیب داری تو هر لحظه. اصلا شایدم ندونی با اون اتفاقه قراره حالت خوب شه یا نه، اما میدونی که منتظر یه چیزی هستی.کاش زودتر پیداش شه، تموم شه این انتظار❤🍀     
من تا نصفه ها خوندم. از اون روز بیشتر هوای شوهرمو دارم.  میگم چیشد که میگین دروغ بود

عکسا مال یکی دیگس داستانم کپیه 

ولی گیسای مونا تهرانیو سفید کردن 😂😂😂

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
جریان چیست چه برایمان اوردی

در باره اون تاپیک پربازدید که میگن دروغ بوده ولی خیلی روم اثر داشت

2706