1874
1935
عنوان

هجده سال عاشقی

738 بازدید | 76 پست

بنظرم برا هرکی مسخره بود برا من کلی حرف داشت.

داشتم تو روز مرگیام فراموش میکردم مردی رو که سالهاست کنارمه ... عاشقمه.... برام تا قله قاف میره ... و پشتم به بودنش گرمه.

من از استارتر اون داستان ممنونم ...

گرچه دروغ بود اما باعث شد بیشتر حواسم به عشق واقعی زندگیم باشه ...

از وقتی اونو خوندم همش برای همسرم دعا میکنم... تا سایه عشقش به سرم ابدی باشه

و خدا برای بندگانش کافیست😍 گروه بنفش کاهش وزن بامداد خمار ...وزن اولیه ۸۱/۸۰۰👈👈👈 وزن الان ۷۹، صعود به گروه زرد😎هدف ۶۰... به زودی کلم نارنجی میشه. حالا ببین😉😍.

نحوه استفاده از تخفیف مواد غذایی بازار به‌روزرسان در ایام قرنطینه، ارسال رایگان در تهران و با یخچال درب منزل

1922

جریان چیست چه برایمان اوردی

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
اون که دروغ بود

مهم زندگی واقعیه که راسته

و خدا برای بندگانش کافیست😍 گروه بنفش کاهش وزن بامداد خمار ...وزن اولیه ۸۱/۸۰۰👈👈👈 وزن الان ۷۹، صعود به گروه زرد😎هدف ۶۰... به زودی کلم نارنجی میشه. حالا ببین😉😍.

دقیقا چطور بود داستانش؟؟؟ چی میگفت مگه

میشه واسه خوشبختیم و ارامشم صلوات بفرستی؟؟  تو که نمی‌دانی اما آدمی به نقطه‌ای می‌رسدکه پی می‌بَرد قرار نیست «هیچ»اتفاق تازه‌ای رخ دهد اما...صبر می‌کندصبر می‌کندصَبر...                          
من تا نصفه ها خوندم. از اون روز بیشتر هوای شوهرمو دارم.  میگم چیشد که میگین دروغ بود

عکسا مال یکی دیگس داستانم کپیه 

🖋️♑ ❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚 
1911

ولی گیسای مونا تهرانیو سفید کردن 😂😂😂

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
جریان چیست چه برایمان اوردی

در باره اون تاپیک پربازدید که میگن دروغ بوده ولی خیلی روم اثر داشت

1826
کو کجا خودندی

کلا دروغ بود وعکسهاییم که از همسرش میذاشت واسه یک بلاگر ترکیه ای بود

موافقم یکسری جاهاش یک تلنگر بود

نویسنده خوبی بود هرچند کارش زشت بود چون احساسات خیلیا درگیر کرد

امیدوارم ۱۳۹۹/۹/۹ کرونا تموم شده باشه وهمه مریضها شفا بگیرن وخدا هیچ بچه ای را یتیم وبی سرپناه نکنه.پسرم سلامت باشه.اینده کاری خودمم درست شده باشه.انشالله.اللهم صلی محمد وال محمد
از کجا معلوم شد درغه

دیروز تایپیک زدن براش عکساش نتی بود داستانم مال یکی دیگه 

🖋️♑ ❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚 
اون که دروغ بود

اون داستان دروغ بود اما تو واقعيت هم ازاين داستانها هست چند سال پيش براي يكي از اشناهاي ما اتفاق افتاد اما يه بچه داشتن و شوهرش ٢٩سالع بود تو خواب ايست قلبي كرد بايدقدر هر لحظه امونو بدونيم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

فالو داشتمش تو اینستا فک کنم بلاکم کرده😕😕

در دیاری که شیخ بر تخت است مرده خوشبخت و زنده بدبخت است 😇 خدایا دیگه امیدی ندارم کاری از دستم برنمیاد خودت هوای همه مردم کشورمو داشته باش✨💫