1920
1924

بنفسی و امی و ابی لک یا ابالحسن ... یا علی ابن موسی الرضا علیه السلام.

و خدا برای بندگانش کافیست😍 گروه بنفش کاهش وزن بامداد خمار ...وزن اولیه ۸۱/۸۰۰👈👈👈 وزن الان ۷۹، صعود به گروه زرد😎هدف ۶۰... به زودی کلم نارنجی میشه. حالا ببین😉😍.

خانه های آن کسانی می‌خورد دَر، بیشتر

که به سائل می‌دهند از هرچه بهتر، بیشتر

عرض حاجت می‌کنم آنجا که صاحبخانه‌اش

پاسخ یک می‌دهد با ده برابر بیشتر

گاه گاهی که به درگاه کریمی می‌روم

راه می‌پویم نه با پا بلکه با سر بیشتر

زیر دِین چارده معصومم،اما گردنم

زیر دِین حضرت موسی بن جعفر، بیشتر

گردنم در زیر دینِ آن امامی هست که

داده در ایران ما طوبای او بَر، بیشتر

آن امامی که «فداکِ» گفتنش رو به قم است

باسلامش می‌کند قم را منور، بیشتر

اللهم احفظ قائدنا و سیدنا و مولانا و مرجعنا امام خامنه ای/// بانو جان!وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و  بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن /// دو غم به دلت ماند حضرت مادر؛ کفن برای حسین و حرم برای حسن

قم، همان شهری که هم یک ماه دارد بر زمین

همچنین از آسمان دارد «چِل اختر»، بیشتر

قصد این‌بارِ قصیده، از برادر گفتن است

ورنه می‌گفتم از این معصومه خواهر، بیشتر

در مقامش مصرعی می‌گویم و رد می‌شوم

لطف باباهاست معمولاً به دختر، بیشتر

عازم مشهد شدم تا با تو درد دل کنم

بودنت را می‌کنم این‌گونه باور بیشتر

مرقدت ضرب المثل‌های مرا تکمیل کرد

هرکه بامش بیش برفش، نه! کبوتر، بیشتر

اللهم احفظ قائدنا و سیدنا و مولانا و مرجعنا امام خامنه ای/// بانو جان!وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و  بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن /// دو غم به دلت ماند حضرت مادر؛ کفن برای حسین و حرم برای حسن

تهرانی ها، انواع گوشت و مرغ تازه را در دوران قرنطینه از ما بخرید

اَللّـهُمَّ صَلِّ عَلی عَلِیِّ بْنِ مُوسَی الرِّضا الْمُرْتَضَی الاِمامِ التَّقِیِّ النَّقِیِّ وَحُجَّتِکَ عَلی مَنْ فَوْقَ الاَرْضِ وَمَنْ تَحْتَ الثَّری، الصِّدّیقِ الشَّهیدِ، صَلاةً کَثیرَةً تامَّةً زاکِیَةً مُتَواصِلَةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَةً، کَاَفْضَلِ ما صَلَّیْتَ عَلی اَحَد مِنْ اَوْلِیائِکَ

1922