2726
اهل کجایین که اینقد خرافاتی هستین؟؟؟؟  حتما آدمای شیطانی زیاده دوروبرت

فک کردی خیلی دوسدارم من بشینم از الان دعا بازی کنم یا غلیاب ؟ وقتی دعا کردن وقتی زندگیم هیچ جلو نمیره چیکار کنم😔😔😔😔😔 مجبووووورممم

خب فک کنم اونا طولانی من ی چیزی میخوام ک سریع عمل کنه 

خوب  اونوقت  چه فرقی داره  طلسم از جنه و  دعام با جن  این جن میاد اون یکی رو بیرون میکنه خودش تو زندگیت جا خوش میکنه  اون مشکل حل میشه  یکی دیگه  میاد  

دور از جون

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پدرم یهویی فوت کرد بهمون.گفتن طلسمه 

باطل کنید خودتون نابود نشید 

خلاصه اون لجنو ریختیم سرمون نفهمیدیم باطل شد یا نه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
خب با غلیاب اینجوری میشع با دعا ک فک نکنم ؟

فک میکنی  چندتا دعا نویس داریم که  با  ادیعه و قران کار میکنن انگشت شمار  عمرا  ب تورت بخورن  دعانویا  اصولا با جن و موکل کار میکنن جانم   همینان که  طلسم میکنن همینان که باطل میکنن  خود دانی  از ما گفتن بود 

طولانی باشه عوارض نداشته باشه بهتر ازینه که  ثانیه ای باشه  ولی  از یجا دیگه بزنه بیرون

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2706