2726
عنوان

داستان ۹ سال عاشقیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3505 بازدید | 165 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما هنوز درگیرین😅😅😅

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
2728
هرشش ماه یکی میوردی چجوری دنیا اوردی این همه بچرو🤣🤣🤣🤣🤣

همه را نارس بدنیا میوردم😂

درخواست دوستی بدین گزارش میزنم...زندگی می کنم و برایش دلیل هم دارم :دوست داشتن تـــــــــــــــــو …
کمر شوهرش به سد کرج وصل بوده احیانا😂😂😂

اره ابش هیچوقت کم فشار نمیشه پمپ داره

درخواست دوستی بدین گزارش میزنم...زندگی می کنم و برایش دلیل هم دارم :دوست داشتن تـــــــــــــــــو …
لعنتی جرخوردم از خنده🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣جوابات عالیناااا

قربونت😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بعد تازه بلندم نمیشدم فکر میکردم باید یکی بیاد بلندم کنه🥺😂😂😂

2706