1920
1924

کلی خندیدم😂😂😂😂😂

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥🌠معاون اکیپ علمی تخیلی🌠در روزهای شنبه،۲شنبه و۴چهارشنبه با کمک اعضا مطالب علمی تخیلی پیدا میکنیم و برای شما به اشتراک میگذاریم🌠و در روزهای جمعه طلایی راجب هر چیز عجیبی که در طول هفته دیدیم صحبت میکنیم🌠برای عضو شدن به من  و یا حدیثوو اطلاع بدید🌠🙏🏻سن من به شما مربوط نیست دوست عزیز. چه برای دوستی چه چیز دیگه ای😑۹۹.۹.۹ برا هممون ریدن😑😂۹۹.۹.۱۰میبنمتون🤗😂تولد یه جیگری۹۹.۹.۹عه🤩 ماهی بخدا نگار عزیزم🤩       @نگار_1382  (جیگرکلاه قرمزیه😆😂مارماهی🏃‍♀️😅😂) نه اینکه شوخیه ولی واقعا ماهی🤩😻

حرررراج استثنایی خرید باکس

تخفیف ۵۰% شال و روسری

فرصت کلیک تا ۳آذر

✋😂😂😂😂😂😂😂

چیشد همایون چیشد😝😂🍭🚶🏼‍♀️

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥🌠معاون اکیپ علمی تخیلی🌠در روزهای شنبه،۲شنبه و۴چهارشنبه با کمک اعضا مطالب علمی تخیلی پیدا میکنیم و برای شما به اشتراک میگذاریم🌠و در روزهای جمعه طلایی راجب هر چیز عجیبی که در طول هفته دیدیم صحبت میکنیم🌠برای عضو شدن به من  و یا حدیثوو اطلاع بدید🌠🙏🏻سن من به شما مربوط نیست دوست عزیز. چه برای دوستی چه چیز دیگه ای😑۹۹.۹.۹ برا هممون ریدن😑😂۹۹.۹.۱۰میبنمتون🤗😂تولد یه جیگری۹۹.۹.۹عه🤩 ماهی بخدا نگار عزیزم🤩       @نگار_1382  (جیگرکلاه قرمزیه😆😂مارماهی🏃‍♀️😅😂) نه اینکه شوخیه ولی واقعا ماهی🤩😻
1922

ما ترکا یه مثل داریم میگه

کُر کُرا ده ی چیرت گوزوءه😁

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خر خری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
1911

یکی ب افشانی بگه تو برو خودت عکستو با بازیگرای فیلم خراب بگیر... 

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂
1826

هرخواننده ای باید سه واحد دنیا رو پاس کنه دیگه رفته اونو پاس کنه محسن جان نگران نباش ✋

من 99/9/9 هم در حالیکه تومبون طوسیمو با تی شرت نارنجیم پوشیدم نشستم سر میز نون لواش پرت می کنم  تو ماهی تابه املت ننه پزم و لقمه می گیرم و با مشت می کوبم روی پیاز با فاز قیصر 😕والا به مولا
1918