2726
عنوان

بیاین داستان بیست سال عاشقیم رو بگم ....🤒

| مشاهده متن کامل بحث + 2386 بازدید | 91 پست
آبی نفتیه که بلنده؟

اره مدلش.... خیل میدوستم 

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لباسشو دوس

السلام علیک یااباعبدالله الحسین 🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤️ حامله نیستم از تیکر خوشم میاد ❤️ قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون ❤️ 
بچه ها فکر کنم داستان راست بود چون تاپیک قبلش خاطرات عقد درمورد خرید حلقه بود تو داستانش هم داشت شای ...

اتفاقا آنقدر با جزییات و دقیق میگفت که منم تعجب کردم آدم اینقدر با جزییات خاطرات پونزده سال قبل که یادش نمیاد 

خب عکسای دیگه اون خانوم رو گذاشت که واسه یه پیج پابلیک توی ترکیه بود و همه حمله ور شدن توی پیج اون خ ...

وافعا گفته بود شکایت میکنم؟؟لینک پیجشو داری بدی گلم؟؟میخوام ببینم

هرکس میخواد حضرت محمد ص  اون دنیا شفیعش بشع روزی ده تا صلوات بفرسته..🥰🥰😍😍چقد آسون فقط ده تااااا😍😍
ادرس کانال👇 @harimefafتوی ایتاس کاراش خیلی حذاب و به روزه

دیدم کاراش عالیه ولی من مشهدم 😪

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂

هردوخیلی نازن بهم میان

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
بله واسه ترکیه هستن توی ایران اینقدر حجاب ندیدم من تا حالا 

اصلا مدل شال و مقنعه اونها فرق داره هر کشوری ی،مدل بستن شال دارن عراقی ها ی مدل لبنان ی مدل ترکیه ی مدل،،،،گرنه تو ایران با حجاب ترش هم هست

2706