2410
2553
عنوان

امروز زده به سرم

554 بازدید | 36 پست

فکر همه اتفاقای گذشته و بی حرمتی شوهرم به مادرم سر فتنه خواهرشوهرم یادم میوفته توی ذهنم میجنگم ولی اصلا بروز نمیدم داره داغونم میکنه این افکار.... از زرنگیشون و بد ذاتیشون و مخفی کاریهاشون و مظلوم نمایشون حالم بهم میخوره....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

فقط و فقط بزار کنار و بگو اعصاب خودم مهم تره و بهش فک نکن... منم داشتم خودمو میخوردم سر یه چیزایی دیدم اوه اینجوری که من دارم به ذهن خودم ظلم میکنم

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂
افکار مزاحمت بنویس با فکر کردن به گذشته چیزی درست نمیشه

نوشتم پاره کردم ولی فایده نداشت من هیچوقت نفرین نکردم ولی برا اولین بار خدا به زمین گرم بزنشون مخصوصا خواهر شوهرای فتنه ام رو 

2714
ذهن که هیچی معده ام داره اتیش میگیره 

من دقیقا تو اوج همین فکرا یه دفعه گفتم به درکککک خودم مهمم و زندگیم دیگه به هیچی فکر نکردم 

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂
نوشتم پاره کردم ولی فایده نداشت من هیچوقت نفرین نکردم ولی برا اولین بار خدا به زمین گرم بزنشون مخصوص ...

نفرین‌نکن چون نفرین خودت هم‌میگیره

سعی کن پیش مشاور بری که کمی ذهنت اروم‌شه

پاکسازی ذهن انجام بده خود تغیری همون‌باعث افسردگیت میشه خودخوریت

حتی یه شب با خودم نشستم و تو ذهنم بخشیدمشون ولی وقتی دوباره ازشون زرنگ بازی می بینم و حرفاشون که تحقیرم کردن و  پوزخند زدن رو یادم نمیره داغون میشم 

حتی یه شب با خودم نشستم و تو ذهنم بخشیدمشون ولی وقتی دوباره ازشون زرنگ بازی می بینم و حرفاشون که تحق ...

بخشیدن که نشد که پاکسازی خود تغییری 

اگر ایتکارو انجام بدی نسبت ب تمام اتفاقات منفی بیخیال میشی خیلی عالیه 

2706