2726
عنوان

زندگی تلخ من 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2709 بازدید | 110 پست

این چند روزه انقد تایپیک سر کاری بوده موندم بخونم  یا مث قبلیا  برم بیرون 🤔🤔

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داستان از این قرار بود که بابام داشت یه خونه ی دیگه میساخت داخل یک روستای نزدیک به شهرمون که جای خوش اب و هوایی بود و چند تا کارگر افغانی هم در اون ساختمون مشغول به کار بودن بابام بعضی  اوقات عصر ها بعد از کارش میرفت و به اونجا سر میزد تا اینکه یک شب رفته بود به اونجا سر بزنه

سلام عزیزدل

ب پدرت مثلا پیام بده میخام بیام محل کارت و ب زنش چیزی نگه

یاتوخونه ایناروبگووقتی زنش نیس

بگووقتی نیستی زنت منومیزنه وگفته اگه بهت بگم روزبعدبیشترمیزنه

یکم هم جلوباباد اغراق کن ،مثلابگواگه حرفموباورنداری یه جای خونه توحال مثلا دوربین بذارجوری ک زنت دوربینونبینه و...

یابگومن امنیت ندارم وقتی بازنت خونه تنهام ومیترسم

خلاصه ک حتماحتمابگی و گرنه این اذیت هابیشترمیشه وبعدتوپشیمون ازنگفتنت

کاری ک خودت میدونی درسته رو انجام بده...تواین دنیاهمه پشتتو خالی میکنن پس براخودت زندگی کن  
2728
چرا انقدر این داستانا زندگی تو نی نی سایت زیاده  مگه اینجا رمان خونس

خوب شما نیا بخون مشکلش رو گفته چقدر ماهم بیرحم شدیم 

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

تا طرف تاپیک میزنه میخوان بخورنش

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

ما هر چه قدر به بابام زنگ میزدیم بر نمیداشت یادمه چند بار داداشم میخواست زنگ بزنه اون خانم نمیزاشت میگفت اگه زنگ بزنم بعدا میاد دعوام میکنه میگه مگه من بچم و این حرفا.... بعد گفت شما بخوابین اگه دیدم تا صب نیومد با مهدی(داداشم)میریم اونجا اما گذشت و صب شد و بابام نیومد اون زنه داداشمو از خواب بیدار نکرد و خیلی اروم منو بیدار کرد و گفت بیا بریم همرام دنبال بابات و ما رفتین اون خانم اشغال با مینوبوس گفت بریم در صورتی که میتونستیم یک اژانس بگیریم و ما دو ساعت منتظر شدیم تا مینی بوس پر شدما رفتیم وقتی رفتیم در خونه با زنجیر قفل شده بود

بخدا قسم حق الناسه من ک نمیگزرم برای گلبهار چقدرررر ناراحت شدم گریه کردم و چن روز وقت گزاشتم سراخر د ...

اخع از کجا فهمیدید سزکاریع مرض نداره که من باورم شد خب شوهرش مرده بود کجاش سرکاری بود

غروب زیباست اما نه در غربت....😓.
اخع از کجا فهمیدید سزکاریع مرض نداره که من باورم شد خب شوهرش مرده بود کجاش سرکاری بود

عکساش از یه بلاگر ترکیه ای بوده😂😂

درخواست دوستی بدین گزارش میزنم...زندگی می کنم و برایش دلیل هم دارم :دوست داشتن تـــــــــــــــــو …
2706