2737
2734
عنوان

چی کار کنم؟

89 بازدید | 7 پست

من ۱۷ سالمه 

از پریشب بابام علامت کرونا داره 

بعد طبق معمول واسه خریدای خونه میره بیرون 

ما تهرانیم

مامانم رانندگی بلد نیست 

من  فکر می کنم حتی المقدور بهتره اصلا نره بیرون چون بالاخره مردمم گناه دارن  

ما الان تو خونه ماسک می زنیم و واسه غذا خوردن و سرویس بهداشتی جاهامون جداست

من یه جورایی حس مس کنم باید یه کاری بکنم واسه خریدا اما اینکه مثلا سوپری و میوه فروشی  نزدیکه که تازه به نسبت فروشگاها خیلی گرون تر میشه ولی مثلا جاهای دیگه مثل نون وایی دورتره 

چی کار کنم؟؟؟؟

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آفرین دختر مسئولیت پذیر

😥😥😥نمی تونم کاری بکنم نه می تونم رانندگی کنم نه دوچرخه دارم اینجا  که تازه همونم واسه زنا و دخترا ممنوع کردن😣

2731
اینترنتی سفارش بده خوب 

از چه سایتی بی زحمت اگه امکانش هست معرفی کنید🙏

از چه سایتی بی زحمت اگه امکانش هست معرفی کنید🙏

اگه تهرانی دیجی کالا... یا سوپر نت ها هستن تخفیف هم دارن

زندگی نیست به جز عشق به جز حرف محبت به کسی ورنه هر خار و خسی زندگی کرده بسی
کجایی مگه؟

تهرانم 

اول گفتن اصفهان ولی مثنکه بعد کلا تو کل کشور ممنوع کردم البته اینکه من دسترسی به دوچرخه هم ندارم😣

2738